2018. gada 2. maijs

Būt pasaules malā un atgriezties


Avots:
http://www.kraslavasvestis.lv/zinas/article/3/but-pasaules-mala-un-atgriezties.html

 
19. aprīlī Krāslavas novada Centrālajā bibliotēkā viesojās pasaules apceļotājs un divu grāmatu autors Ainārs Kadišs, kurš pastāstīja par savu jaunāko grāmatu „Sibīrijas piezīmes. Vitimas upes noslēpumi” un šajā ceļojumā piedzīvoto. Tas ir ekskluzīvs maršruts, bet grūti pieejams un tamdēļ reti apmeklēts. Grāmata bagātīgi ilustrēta, jo ceļotāja mērķis bija radīt lasītājam klātbūtnes efektu. Šobrīd grāmata nodota tulkošanai krievu valodā.
 
Jāatzīmē, ka bibliotēkas šīsdienas viesis ir apceļojis ne tikai Eiropas valstis, bet pabijis arī Palestīnā, Izraēlā, Ēģiptē, Jordānijā, Indijā, Pakistānā, Maroka un citās eksotiskās vietās uz zemeslodes. Tieši Pakistānā, atrodoties pie Afganistānas robežas, Ainārs sāka rakstīt dienasgrāmatu, jo sīkumi ātrāk izplēn no atmiņas, bet tieši tie dod klātesamības sajūtu. Atgriežoties mājās, piedāvāja šīs atmiņas kāda izdevuma redaktoram. Ar to sākās viņa ceļš rakstniecībā.

Neredzu, ko dzirdu, un nedzirdu, ko redzu…
„Latvijā es dzirdēju daudz tāda par Krieviju, ko tur neredzēju, bet dzirdēju, un tur redzēju daudz ko tādu, par ko šeit nedzirdēju,” jau ar pirmajām tikšanās minūtēm Ainārs ieintriģēja klausītājus. „Mans mērķis bija pabūt pašā mazapdzīvotākajā vietā uz zemeslodes. Es gribēju palikt vienatnē ar sevi un pārvērtēt prioritātes, jo man dzīvē nebija pat vienas dienas, lai kādu nesatiktu. Bet cilvēkam vajag savu telpu, lai apdomātos, izvērtētu, kas dzīvē svarīgs, kas - nē, no kurienes viņš nāk, ko dara, kurp virzās. Man izjuka ģimene, pārdzīvojumu rezultātā organisms novājēja, es smagi slimoju, bet pēc operācijas nolēmu doties izbraucienā ar laivu pa Vitimu. Tā ir zeltraču un katordznieku upe, kur vērojamas neparastas dabas parādības un tā ir ļoti interesanta vieta gan ceļotājiem, gan pētniekiem.”

Viltīgā sieviete ar vīrieša spēku
Ainārs rūpīgi gatavojās, meklēja informāciju par ceļojuma maršrutu, praksē pārbaudīja inventāru, apguva spiningošanas prasmes, jo pats pēc dabas nav makšķernieks. Bet garajā upes ceļā visu nepieciešamo pārtiku laivā līdzi nepaņemsi... Ceļojumā uz Sibīriju Ainārs devās vecā „Mercedes-Benz 250” automašīnā, kas izgatavota 1991. gadā, bet, tavu brīnumu, tālajā ceļā autiņš ne reizi nepievīla un kalpoja gan kā transportlīdzeklis, gan kā naktsmājas. Ar automašīnu nobraukti 14647 kilometri (līdz Romanovkai un atpakaļ), šķērsojot Urālus un Rietumsibīriju. Romanovkā viņš pārsēdās piepūšamajā smailītē un turpināja ceļojumu jau pa Vitimas upi, kas ir Ļenas pieteka. Vietējie apgalvo, ka Ļena (Sibīrijas lielākā upe) ir slinka, Vitima - ļauni viltīga, citi raksta, ka Vitimai piemīt viltīgas sievietes daba un vīrieša spēks. Tā tas arī ir. Vitima plūst 1000 metru virs jūras līmeņa, gar to stiepjas kalni un klintis. Lietus ūdens nevar iesūkties, jo upei nav grunts. Ūdens līmenis pāris stundās var celties par 2-5 metriem, bet pirms 40 gadiem – cēlās pat par 18 metriem. Tad upe iegūst neaprakstāmu spēku. Draugi Aināru brīdināja, ka tas ir pašnāvniecisks ceļojums. Tik tiešām bija situācijas, kad bija jādomā par to, kā palikt dzīvam... Viņaprāt, bez atsaucīgajiem un viesmīlīgajiem sibīriešiem nekas neizdotos, un ceļojums būtu bēdīgs.
 
Pa Vitimu tikai nāvinieki!
„Krievija ir prātam neaptveramas platības,” turpināja Ainārs. „Ceļā navigators mani informēja, lai braucu taisni 500 km, nobraucot šo attālumu, atkal aicināja turpināt ceļu taisni vēl 500 km. Tas nozīmē, ka vēl 500 km navigators klusēs… Tikai tuvojoties Baikālam, sāka parādīties pirmie cilvēki, tad vairāk un vairāk - viņi turp sabraukuši no visas pasaules!
Aiz Baikāla nolēmu braukt pa īsāku ceļu, ne caur Čitu. Kas no tā sanāca? Ceļš vietām vispār nebija ceļš, dažus simtus kilometrus braucu divas diennaktis, jutos kā pasaules malā nokļuvis. Naktī pamostos - ne skaņas, sirreāla sajūta. Ceļā redzēju daudz sociālo plakātu, piemēram: „Tēti – nedzer!”, „Svešu bērnu nav!” u.tml. Ļoti daudz pieminekļu Otrā pasaules kara upuriem, kuru pakājē vienmēr bija nolikti ziedi. Krievu cilvēku apziņā tam ir liela nozīme. Beidzot klāt Romanovka, jau esmu uz tilta, bet lejā nav Vitima. Ak, Dievs, nobraucu 7000 km un kļūdījos!? Izrādās, nē, upīte, uz kuru raugos, ir tikai Vitimas pieteka, man vajadzīgā upe ir nedaudz tālāk.
Sākumā nokļuvu pie kādas sievietes, kura mani baidīja: „Pa Vitimu normāli ļaudis nebrauc, tikai nāvinieki.” Ne viens vien tur palicis uz mūžiem! Upe tiešām paņēmusi daudz dzīvības, par ko liecina neskaitāmie krusti tās krastā. Domāju, ka mednieks Sergejs, ar kuru sapazinos, un, kura garāža atstāju savu automašīnu, smiesies par manu ķiveri. Bet viņš mani uzslavēja un pastāstīja, kā gāja bojā viņa radinieks, kurš izkrita no laivas un ar galvu atsitās pret akmeni upē.
 
Upe piedraud…
Ticat zīmēm vai ne, bet zinu, ka tās ir. Vakarā devos pie miera. Zināju, nav svarīgi, ka laiva obligāti jāpiesien kaut krastā, kaut uz sauszemes. Izdarīju. Tumsā atlidoja putniņš un jūtu, ka kaut ko man stāsta. Aizlidoja. Klusums vakarā tāds, ka dzirdi savu asinsriti. Pamodos, jūtu kaut kas notiek, bet aizmigu atkal. Rīta pusē dzirdu, kaut kas iekrīt ūdenī. Padomāju, zvērs ielēca, vai kāds koks iekrita. Pēc brīža saprotu, kaut kas nav labi, atveru telts rāvēju - upe jau lien man teltī! Oi, kā sāku skraidīt, kamēr visu mantību uznesu augstāk. Neizglābu tikai katliņus. Ar acīm meklēju, kur laiva – par laimi, tā nekur nepazuda, raustījās saitē. Bet ceļojums tikai sākās.
Mani brīdināja par šādām situācijām, piekodināja nepalikt naktī uz salas. Pastāstīja par kādu ceļotāju kompāniju, kuri nepaklausīja un palika uz salas. Rezultātā mantas zaudētas, visi vienā laiviņā un labi, ka dzīvi palika. Tikt atpakaļ nav vienkārši. Sādžu gar upi tikpat kā nav palicis, „kukuruzniks” lido divas reizes mēnesī, biļetes pasūtāmas iepriekš. Lauki tur izmirst tāpat, kā pie mums. Situācija bēdīga arī no sociālā aspekta.
Izmirst ciemati, un izmirst arī mazās tautības. Viesojos kādā burjatu ģimenē, pirms tam mani pabrīdināja, lai nekādā gadījumā necienāju viņus ar alkoholu, jo mazajām tautībām nav rezistences pret alkoholu. Nevar apstāties dzert. Reibumā ir gan apšāvuši viens otru, gan noindējušies ar alkoholu, un kas tik nav noticis! Visiem vietējiem ir ieroči - kā taigā bez ieroča. Sastopami pat ļoti seni šaujamie, piemēram, Sergeja Mosina 7,62 mm kalibra šautene, kas aprīkota ar mūsdienu optiku, šauj ļoti precīzi.
Stepes augsne tik nabadzīga, ka vajag milzu platības, lai lopi paēstu. Mēs šeit ierobežojam dzīvniekus, būvējot žogus, paši esam brīvībā, tur cita koncepcija – dzīvnieki klejo brīvībā, bet cilvēki ar žogiem norobežojas no dzīvniekiem.
 
Apbrīnojams skaistums!
Kad upē ūdens strauji kāpj, nezini, kur sprukt - vienā pusē klints, otrā pusē krūmi. Vienā rītā dzirdu, ka kāds iet pa upi, skatos – briedis. Viņi tos sauc - sohatij. Tāds neapmierināts, skatās uz mani. Sapratu, ka nakšņoju vietā, kas ir viņa ceļš uz upi. Bet šī bija vienīgā vieta, kur varēja apmesties un uzkāpt augstāk, ja pēkšņi ceļas ūdens līmenis. Starp citu, laiks ir ļoti nepastāvīgs, tikko bija saule, jau - lietus. Laižoties lejup pa upi, ceļojuma sākums bija atpūta, bet jau pirmajos plūdos ūdens līmenis krietni pacēlās, un visas prioritātes mainījās. Bet skaitums visapkārt apbrīnojams!
Bildēju un mērīju akmeņus – milzeņi pa pieci metri. Ir teorija, ka daudzas klintis patiesībā ir gigantiski koki - tiešām pamanīju līdzības.
Tik gardas zivis, kādas ķēru Vitimā, pie mums nopirksi. Bet pats galvenais - iebāzu azotē visus tos gudriniekus, kuri smējās par mani, sakot, ka nemāku zivi noķert. Pirmo izvilku aiz spuras - tā bija nejaušība, kad noķēru otro, sapratu, ka tā vairs nav kļūda, un pēc trešās sajutos kā profesionālis.
Ja pēc Turcijas āda iesauļojas zeltaina, tad Sibīrijas iedegums ir līdzinās melnam un ir noturīgs. Man nedrīkst uzturēties saulē, bet vienalga kājas saulē iedega, un ilgu laiku staigāju kā netīrās zeķēs.
Taigā arī šodien atrodami mednieku namiņi. Ikviens, kam nepieciešams, tajā var ienākt (durvis paspiestas ar dēli, lai zvēri netiek iekšā) un palikt pa nakti, pagatavot ēdamo utt. Burjatijā bijuši lieli ugunsgrēki, izdegušas milzu platības, taigā arvien jūtami dūmi. Vietējie domā, tie nav nejauši ugunsgrēki. Nezinu, cik tur tās taisnības...
 
Nacionālo bagātību izlaupītāji
Lāči Sibīrijā ir, visi brīnījās, kā es nevienu nesatiku. Bet es par to biju tikai priecīgs. Naktī blakus spilvenam vienmēr liku lukturi un mednieku nazi. Maz kas notiek, varbūt vienā mirklī vajag ātri tikt laukā no telts.
Kādā vakarā uz naktsguļu iekārtojos noslēpumainā vietā - upe palika šaura, lēna, dziļa, klinšu krasts, starp mani un upi šaura akmens josla, tālāk taiga. Naktī dzirdu, kas akmens pret akmeni sasitas. Pamodos, visi matiņi uz ādas nostājās vertikāli. Palika tik baisi, paķēru rokā nazi, pēc laika otrreiz šī skaņa. Nolēmu izlīst no telts un - neviena. Tā es nesapratu, kas tas bija.
Patiesībā taigā jābaidās no cilvēka, nevis no zvēra. Zvērs sadzirdēs, sajutīs un aizmuks, cilvēks - nē. Zelts, nefrīts un viegla nauda kā magnēts pievelk marginālus ļautiņus ar tumšu pagātni. Paši sibīrieši ir brīnišķīgi cilvēki, viņi mani brīdināja sargāties no nelegālajiem nefrītračiem. To kontrolētajā apvidū pēdējos divos gados esot pazuduši 15 cilvēku, bet no viņu pašu vidus. Agrāk metālu ieguvi kontrolēja valsts, kārtības uzturēšanai iesaistīja pat OMON vienības. Tagad nelegālā rūpala darboņus vairs neaiztiek, arī man gadījās ar viņiem sastapties, bet ļoti paveicās – atņēma tikai vienu spiningu…
 
Kas ir laime taigā?
Sibīrijā ir divas lielas problēmas: ziemā – sals, vasarā – knišļi. Es nesapratu, ko tie ēd, kad manis nav. Lietoju repelentus un izmantoju sejas masku, bet ir jāpiešaujas, lai paēstu, jo masku noņemt nedrīkst. Laime taigā ir iespēja noģērbties, jo būtībā tas ir neiespējami, vēl lielāka laime, ja vari noģērbties, iebēgt teltī, aizvilkt rāvēju un vērot, kā visapkārt dūc miljoniem sīku kukaiņu un katrs mēģina atrast kādu spraugu, lai tiktu pie tevis, un neatrod. Salda atriebība. Bez repelentiem tur nav, ko darīt.
Vietējie ceļotājiem lūdz divas lietas: baterijas radioaparātiem un repelentus. Knišļi ir visvisādi. Ceļā satiku divus raķešu bāzes apsargus, kuri sasita savas motorlaivas aizmuguri un iestrēga uz laiku upes krastā. Ilgi sarunājāmies, viņi man ļoti daudz pastāstīja par Sibīrijas knišļiem. Jo tie ir mazāki, jo riebīgāki. Cilvēka asins knislim pārāk bieza, lai to sūktu, tālab viņi to sašķidrina. Jo mazāks knislis, jo vairāk indes tas ievada. Šos var atbaidīt ar repelentiem, bet ir mazas mušiņas, kas paceļas gaisā un momentāni ieskrien acī tajā. Galvenais neaiztikt, jo tad tā burtiski izjūk, bet acs pēc tam ilgi niez. Pat dzīvnieki reizēm nevar izturēt knišļu uzbrukumu, iziet no taigas un meklē glābiņu upes ūdeņos.
 
Dieva sūtnis
No ieplānotajiem 1100 km pa upi nobraucu 760 km. Pēdējās divas dienas bija vissmagākās: pacēlās ūdens līmenis, uzklupa bandīti un manas vēlmes saruka līdz minimumam – lai nefrītrači neatgriežas pēc pārējā laupījuma un lai neapgāžos ar laivu upē. Ja agrāk tā nebūtu bēda - ūdens silts, upe būtībā nav plata, tad lielie ūdeņi auksti, upe - ātra un plata. Ja apgāzies un laivu ar mantām straume piesit vienā krastā, pats izpeldi otrā – paliec bez izredzēm to atgūt.
Izkāpis krastā, nolēmu doties līdz Baikāla Amūra maģistrālei (BAM), kur kartē atzīmēts Vitimas ciems. Bet man līdzi vairākas somas ar mantām, stiep, kā gribi… Runā, ka eņģeli nav pārdabiskas būtnes, bet - Dieva sūtīti. Pēkšņi no nekurienes iznirst cilvēks, iet man garām un pasaka: „Es tūlīt!” Atgriežas un piemetina: „Ko šeit apstājies, slikta vieta!” Atbildu: „Nevaru mantas aiznest.” Viņš paaicināja pie sevis, pārnakšņot – tā es iepazinos ar Volodju. Pensionēts ģeologs, kurš ir no Samāras un kopš deviņdesmitajiem katru vasaru brauc pavadīt Vitimā, lai gan paša ciemata vairs nav. BAM uzbūvēja, tiltu arī, ciemu likvidēja. Valsts pat nosūtīja celtniekus rekultivēt vietu, bet tie šo darbu veica pavirši un dažas ēkas palika dzīvošanai. Nav elektrības, nav televīzijas, nekā nav, bet varēju lietot mobilo tālruņi, jo tur ir tilts, ko apsargā karavīri un tiek nodrošināti sakari. Es pirmoreiz piezvanīju uz mājām - tas bija ļoti saviļņojoši, liels prieks par to, ka Latvijā ir kāds, kuram piezvanīt.
Lai pārvestu mantas līdz dzelzceļam, Volodja man iedeva ratus. Bet izrādās stacijas nav, un pasažieru vilciens te neapstājas. Par laimi, apstājas cits vilciens, kas izvadā strādniekus. Es vienā reizē aizvedu daļu mantu, atstāju krūmos, tad otrreiz. Nekas nepazuda. Tai ciematā tikai trīs cilvēki - divi veči un viena sieviete.
 
Meiteņu sapnis
Starp citu, par tiltu. Tie ir divi, viens funkcionējošs, otrs – pagaidu tilts. Tīmeklī šo pagaidu tiltu uzdod kā vienu no briesmīgākajiem tiltiem pasaulē un stāsta, ka tādi visā Krievijā. Nav taisnība, tas bija pagaidu tilts, kas vairs netiek ekspluatēts, pat ceļš uz to kokiem aizaudzis. Bet taisnība, ka Maška no meteostacijas pretējā krastā, kad piedzeras, šo tiltu vēsā mierā šķērso ar kvadraciklu. Man gan nav saprotams, kā viņa to spēj, jo vietām tiltā lieli caurumi.
BAM vispār ir inženieru domas ģēnijs - milzīgs tā laika objekts mūžīgajā sasalumā, kur aku vispār nav, bet ūdeni savām vajadzībām cilvēki ņem no upes. Tajā pašā laikā sibīrieši audzē kartupeļus, kāpostus, redzēju arī siltumnīcas, tiesa, visas būves ir guļbūves.
Izbrīnīja krāšņās dzelzceļa stacijas, ar kurām sibīrieši pamatoti lepojas. Izrādās savā laikā padomju republikas sacentās par skaistāko staciju. Piemēram, Tindas stacija no augšas atgādina putnu lidojumā, otra līdzīga ir tikai Japānā. Meiteņu sapnis - apprecēt dzelzceļnieku, jo dzelzceļš ir vienīgā stabilā vieta ienākumu un darba ziņā. Vilcienos tur tāda kārtība, ka strādnieki pat alus bundžu slēp, smēķē tikai caur atvērtu logu tualetē. Bet Krasnij Jar vispār valda sausais likums.
 
Ne bez politikas…
Lai atgrieztos uz Romanovku pie automašīnas, man bija jānobrauc 2000 km ar vilcienu, 160 km ar autobusu. Vilcienā bija interesantas sarunas, satiku pat Afganistānas kara veterānu. Viņš pauda neizpratni, ko tie amerikāņi grib no Krievijas? Sacīja: „Man māja tik liela, ka varu vismaz divas viņu ģimenes uzņemt. Vispār sibīrieši ir ļoti lādzīgi un atsaucīgi. Es paliku bez pēdējiem apaviem, ienācu kupejā, kaut kāds jauns puika pamodās, ieraudzīja, ka manas botas ir bez zolēm un faktiski pārvērtušās čībās, uzdāvināja man savas otrās kurpes. Gribēju nopirkt, bet nē – viņš gribēja, lai ir dāvana! Tajā mirklī padomāju, kāda pie mums propaganda! Atbrauktu viņš šeit, vai viņam kāds atdotu savus apavus? Es atdotu, jo pats izbaudīju šo attieksmi. Tāpēc arī man patīk ceļot, jo mājās cilvēks pārbrauc citādāks, vairāk saprot citas tautas, ko vēlu arī jums.  
Interesanti, ka problēmas, kas tur ir, ir arī mums, un otrādi. 7000 km attālumā no dzimtenes, sešas stundas laika starpība, bet es klausos vietējos un nesaprotu, esmu Latvijā vai Krievijā? Vietējais mednieks stāstīja par spekulantiem, par meža ciršanu un citām negācijām. Mežus izcērt un izved uz Ķīnu. Ķīnieši ļoti strādīgi, vīrieši oficiāli ierodas Krievijā, apņem tur sev sievas, jo krievu vīrieši nav konkurētspējīgi alkohola lietošanas dēļ. Čitas stacijā lielākoties redzami ķīnieši, un nesaskatīju, ka tas kādu īpaši satrauktu. Pat ūdeni no Baikāla ezera sūknē uz Ķīnu.
Līdzīgi kā Latvijā, arī Krievijā skumja demogrāfiskā situācija. Ieraudzīju ceļa zīmi „Latiši”. Ieinteresējos, devos iztaujāt vietējos. Satiku vecenīti, viņa saka: „Nav vairs tāda ciemata, bet savā jaunībā es turp uz dejām gāju...” Nogriežos uz Gromovku, pēc dažiem metriem ceļa vairs nav. Un tā daudzviet. Izrādās, ka ciemu ceļa zīmes uz maģistrāliem ceļiem mēdz būt tikai butaforija. Atpakaļ uz Latviju atbraucu 9 dienās, kas ir trīs dienas ātrāk nekā turp. Ceļojums kopumā ilga 48 diennaktis, un tās ir visneaizmirstamākās manā dzīvē.

Pierakstīja Juris Roga,
autora foto


48 komentāri:

 1. MANS VĀRDS IR JEKS, MAN PATĪK DALĪT MANU TESTAM, KĀ ATBALSTU MANI Sievu pēc šķiršanās
  jūsu palīdzība, Dr.Pellar, ir patiešām mainījusi manu dzīvi. Kopš es sazinājos ar viņu, lai atjaunotu manu sievu un padarītu savas mājas mierīgas, viss ir mainījies jūsu Mīlestības burvestības dēļ, tagad es uzskatu, ka ir laime un sirdsmiers. tu devi man cerību un tu atkal smaidīji man sejā, kad domāju, ka viss ir zaudēts. Internetā sazinājos ar drpellar@gmail.com, lai man palīdzētu, jo mana māja tiešām sabruka un sieva mani vairs neinteresēja. Es nolēmu meklēt palīdzību un sazinājos ar Dr.Pella
  internetā, kad satiku šo brīnišķīgo Mīlestības burvestību. viņš man teica, kas man jādara, un lietas, kas man bija jānodrošina, lai viņš varētu man strādāt, viss tika sakārtots, un tad pārliecināja, ka es viņam došu divas dienas, ka viņš noteikti atgriezīsies un atgriezīsies otrajā dienā kad viņš man teica, un es biju pārsteigts par viņa vadības spēku, kurš izlēma mīlas burvestību. paldies, Dr.Pellar
  mana sieva šķirsies. Mēs strīdējāmies un strīdējāmies bez pārtraukuma no dienas, kad mēs piedzimām savu pirmo bērnu, bez mīlestības un uzticības, tāpēc viņa mani šķīra. Un visus šos mēģinājumus, es mēģināju dažādus līdzekļus, lai to atgūtu, izmēģināju arī vairākus citus burvjus Amerikas Savienotajās Valstīs, taču neviens no viņiem nespēja atjaunot manu Džuljetu. Tikai līdz brīdim, kad es sazinājos ar Dr.Pella, man tika garantētas steidzīgas 48 stundu ilgas runas, un viņš man apliecina, ka mana sieva atkal būs kopā ar mani. Es rakstu jums ar lielu pateicību par mūsu solījumu izpildīšanu un par savu apdāvināto un lielo spēku izmantošanu, lai viņu atvestu mājās. Es ar prieku uzzināju, ka jūs specializējaties Mīļotāju savienošanā. Paldies, Kungs, par palīdzību manas dzīves sliktākajos laikos, par to, ka esmu tik liels pareizrakstības runātājs un ka man iedevi mīlestības burvestību, kas man sagādāja tik daudz prieka manā laulībā. Mana sieva ir atgriezusies un apsola, ka nekad vairs mani nepametīs. Ja jūs šaubāties par viņa spējām, uzticieties man. Jums vajadzētu uzņemties risku. Tas maksā jums tādā veidā, kādu jūs pat nevarat iedomāties. Ja jūs esat tur tagad un jums ir nepieciešams jaudīgs un steidzams mīlestības burvestība, lai atjaunotu savu bijušo pieklājīgo kontaktu, Dr.Pella pa savu e-pastu drpellar@gmail.com

  AtbildētDzēst
 2. Mans vārds ir Chizobam, es esmu no Meksikas, es vēlos sūtīt svarīgu informāciju visiem, kas tagad to lasa, esiet piesardzīgi no viltus burvestībām, es vairāk nekā 7 gadus meklēju palīdzību, neviens man nespēja palīdzēt. Mana sieva mani pameta un aizbrauca pie cita vīrieša, es biju viena pati 7 gadus, pirms dažām dienām es šeit domāju citas sievietes kundzes liecību, kura runā par Dr.Sango, ka šis vīrietis ir liels pareizrakstības runātājs, tāpēc es Viņam bija drosme un viņš sazinājās ar Dr.Sango, lai saņemtu palīdzību, un viņš bija tik laipns, ka nekavējoties atbildēja uz mani un man paskaidroja savas problēmas un teica, lai neuztraucos, viņš teica, ka 24 stundu laikā atvedīs pie manis savu sievu, es biju pārsteigts un es gaidīju forsee, galu galā man jāinformē visi, ka tas notika kā brīnums, ka mana sieva piezvanīja un lūdza, lai es viņai piedodu ... Es viņam tūlīt piedodu un teicu Dr.Sango, ka es kopīgoju viņa vārdu šeit internetā un radio stacijās, tāpēc es to daru tagad, tāpēc, ja kādam no jums ir nepieciešama palīdzība attiecībās, laulībā vai kādās cilvēciskās problēmās, sazinieties ar viņu, lai iegūtu risinājumu. Es ar savu dzīvi apliecinu, ka šis cilvēks Dr.Sango ir īsts un spēcīgs. Sazinieties ar viņu: E-pasts: spellspecialistcaster937@gmail.com

  AtbildētDzēst
 3. Vai esmu Džeimsa kungs pēc vārda no KANĀDAS, es jūtos atkal tik laimīgs savā laulībā pēc tam, kad Dr.Pellar atnesa manu sievu atpakaļ, kas bija šķirta kopā ar mani labu divus gadus. Lai arī man visā ķermenī ir mutes, ar to nepietiks, lai pateiktos Dr.Pellar par viņa palīdzību manā dzīvē. Mans vīrs divus gadus šķīra no manis, un bez viņas ir bijušas sāpes un mokas. Tātad, es visur meklēju palīdzību, bet nekas nelīdzēja, līdz es domāju Dr.Pellar, ar kuru es sazinājos ar viņu tiešsaistē. Es viņam paskaidroju savu situāciju un viņš apsolīja, ka mana sieva atgriezīsies pie manis 48 stundu laikā tiktāl, cik mana sirds joprojām viņu sitīs. Es ticēju viņam un viņš sagatavoja man burvestību, un mana sieva man piezvanīja tieši tad, kad teica Dr.Pellar. viņa lūdza un teica, ka viņai vajag mani atpakaļ, un tagad mēs atkal laimīgi dzīvojam pēdējos 9 mēnešus. Ikvienam, kas lasījis manu rakstu, kuram nepieciešama palīdzība, vajadzētu sazināties ar Dr.Pellar
  pa e-pastu drpellar@gmail.com Ja esat tur, kas iet cauri kādai no šīm zemāk uzskaitītajām problēmām, viņš ir arī ideāls
  (1) Vai jūs vēlaties savu bijušo atpakaļ?
  (2) Vai jums vienmēr ir slikti sapņi?
  (3) Vai jūs vēlaties tikt paaugstināts amatā?
  (4) Vai vēlaties, lai sievietes / vīrieši skrietu pēc jums?
  (5) Vai jūs vēlaties bērnu?
  (6) Vai jūs vēlaties būt bagāts?
  (7) Vai vēlaties savu vīru / sievu saistīt ar jums mūžīgi?
  (8) Vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība?
  (9) Vai jūs esat izkrāpts un vēlaties atgūt zaudēto naudu?
  (10) Vēža, cilvēku / AIDS, herpes un visu veidu slimību dziedināšana (11) Jūs vēlaties pārtraukt laulības problēmas un šķirties
  (12) Bērnu gultnis
  (13) Paaudžu kursa pārtraukšana
  (14) Darba iegūšana
  15) Garīgā aizsardzība
  (16) Augu kopšana
  (17) Laulības šķiršanas burvestība
  (18) Laulības burvestība
  (19) Sadalīšanas burvestība
  (20) naudas burvestība
  (21) mīlestības burvestība
  (22) iestāties grūtniecība
  (23) Uzņēmējdarbības aizsardzība
  (24) Burtot ģimenes problēmu dēļ
  (25) Tiesu lietu problēmas Ja jums ir nepieciešama vai vēlaties iegūt informāciju par mīlestību vai naudas burvestībām, šodien varat šo problēmu atrisināt Spell of Solution Temple sazinieties ar Dr.Pellar, izmantojot šo e-pasta ziņojumu drpellar@gmail.com

  AtbildētDzēst
 4. Es VĒLOSIES DAUDZĪT MANU PIEREDZI, KĀ ATBALSTU MANI SIEVIETĒM PĒC PĀRBAUDES.
  Es esmu tik priecīgs dalīties pieredzē un liecībās par to, kā saņēmu palīdzību no Dr.Sango. Esmu Pauls no Spānijas. Pēc laulībām man bija jauka ģimene; Es biju precējusies ar savu sievu 6 gadus, un pēkšņi manā sievā ienāca vēl viens vīrietis, kurš mani mīlēja, pirms viņa sāka lūgt strīdus ar mani, tas bija tik aizskaroši, ka, mēģinot pateikt viņai patiesību par to, kā viņa jūtas un tas, ko viņa dara, nav piemērots ģimenei, viņa ļoti sadusmojas un sit mani ar visu, ko redz apkārt. bet es tomēr no visas sirds mīlēju viņu, neskatoties uz visu, ko viņa izdarīja ar mani, un gribēju viņu par katru cenu. tad viņa iesniedza šķiršanās lūgumu, un visa mana dzīve bija saplēsta, un es nezināju, ko darīt, viņa pārcēlās no mājas un pameta mani un trīsgadīgos bērnus. Tātad kāds ļoti tuvs draugs man pastāstīja par Dr.Sango mīlestības burvestību, lai atgūtu manu sievu. Viņa arī izmantoja Dr.Sango mīlestības burvestību, lai atgrieztu savu bijušo puisi, kurš viņu pameta pirms tam. Un viņš man teica, ka viņi tagad ir ļoti apmierināti ar attiecībām. Un viņa pasniedza man pareizrakstības lodziņu, sākumā es biju pārsteigts un nobijies, tāpēc es nolēmu izmēģināt. Lai gan es neticēju visām šīm lietām, kad viņš veica īpašas lūgšanas un meta pareizrakstības vārdus, es biju tik pārsteigts, kad pēc 24 stundām mana sieva atgriezās un lūdza piedošanu, viņa saprata viņa kļūdas, es vienkārši nespēju tam noticēt, vienalga mēs atkal esam kopā, un tagad mēs atkal esam liela laimīga ģimene, kāda mēs bijām iepriekš. Mēs esam panākuši vienošanos ar Dr.Sango, lai informētu cilvēkus par viņa labo darbu, tāpēc, ja jums nepieciešama palīdzība, iesakām sazināties ar Dr.Sango e-pastu: spellspecialistcaster937@gmail.com

  AtbildētDzēst
 5. Es vēlos pateikties jums, dārgais, par jūsu palīdzību, atvedot manu sievu, un par to, ka palīdzējāt man mainīt savu dzīvi uz labo pusi, Dievs turpinās atjaunot jūsu spēkus un piešķirs jums vairāk spēka palīdzēt vēl vairāk. ja vēlaties sazināties ar chubygreat, tā ir sīka informācija
  Whatsapp 2348165965904 vai pa e-pastu chubygreat@gmail.com. viņš ir savādāks

  AtbildētDzēst
 6. Es vēlos pateikties jums, dārgais, par jūsu palīdzību, atvedot manu sievu, un par to, ka palīdzējāt man mainīt savu dzīvi uz labo pusi, Dievs turpinās atjaunot jūsu spēkus un piešķirs jums vairāk spēka palīdzēt vēl vairāk. ja vēlaties sazināties ar chubygreat, tā ir sīka informācija
  Whatsapp 2348165965904 vai pa e-pastu chubygreat@gmail.com. viņš ir savādāks

  AtbildētDzēst
 7. MANS STĀSTS ŠEIT IR ĪSTS UN ĪSTS. Es esmu šeit, lai liecinātu par Lielo vīru, kurš atveda pie manis savu vīrieti, kad viņš ar mani šķīrās citas sievietes dēļ, kuru viņš satika viņa darba vietā. Es centos saņemt palīdzību no daudzām vietām un avotiem, lai atgrieztu savu vīrieti, bet nekas nelīdzēja, bet, kad sazinājos ar Dr. Ilekhojie, viņš man atkal lika pasmaidīt, atdodot savu vīrieti pie manis ar viņa īpašajām pilnvarām .. Ja jums rodas problēmas jūsu laulība, attiecības un jums ir kādas līdzīgas problēmas, sazinieties ar šo lielisko vīru tagad. Viņš tevi nepieviļ. Šeit ir viņa e-pasts: info@gethelps.online un gethelp05@gmail.com WhatsApp +2348147400259
  vietne: https://gethelps.online

  AtbildētDzēst
 8. Mans vārds ir Lilly Norman am no Germany, es nekad nedomāju, ka es atkal smaidīšu, vīrs mani atstāja ar 3 bērniem uz 7 gadiem, visi centieni viņu atgriezt neizdevās, es domāju, ka vairs negrasos viņu redzēt. Pagājušajā nedēļā mans draugs man pastāstīja par pareizrakstības runātāju ar nosaukumu DR.OGUNDELE, viņa sniedza man savus kontaktus, un es sazinājos ar viņu, un Dr Ogundele man apliecināja, ka 24 stundu laikā mans vīrs atgriezīsies pie manis pēc tam, kad es visu izdarīšu, ko viņš man prasīja Lai to izdarītu, 24 stundu laikā mans vīrs piezvanīja man, lai es lūdzu piedošanu, un viņš atgriezās ar lielu mīlestību un rūpēm, tāpēc es joprojām esmu pārsteigts par šo brīnumu. Es noslēdzu līgumu ar Dr. Ogunded, lai dalītos labajās ziņās par šo. forumā, ja jums nepieciešama palīdzība no viņa, varat sazināties ar viņu vietnē WhatsApp vai Viber: +27638836445. Šis cilvēks ir ļoti spēcīgs, un burvestība ir nekaitīga.

  AtbildētDzēst
 9. Labdien, dāmas un kungi! Mans vārds ir Yara Kenneth no Berlīnes, Vācija. Es vēlos pateikties lieliskajai Dr. Ogundele, ka viņa atnesa manu vīru pēc tam, kad viņu ir pievīluši tik daudzi viltus pareizrakstības pierakstītāji tiešsaistē, kuri apgalvo, ka ir pareizrakstības pielūdzēji. Bet ar Dr Ogundele palīdzību mans vīrs 24 stundu laikā atgriezās pie manis tieši tā, kā man teica Dr. Ogundele. Es gribu pateikt lielu paldies kungs, ka atdevi man savu laimi, jo viņa dēļ mēs atkal esam laimīgi. Ja ir kāds, kam nepieciešama palīdzība, es ieteiktu pēc iespējas ātrāk sazināties ar Dr. Ogundele, lai viņš, iespējams, atjaunotu jūsu zaudēto prieku. Sazinieties ar viņu un mēģiniet atrisināt problēmu 1%% GARANTĒTI. Jūs varat arī man palīdzēt pateikties Dr. Ogundele par to, ka viņa ar varu 24 stundu laikā atdeva man savu vīru. Jūs varat viņu sasniegt ar savu WhatsApp vai Viber tērzēšanas numuru: +27638836445. E-pasts: ogundeletempleofsolution@gmail.com.

  AtbildētDzēst
 10. šeit, lai dalītos pieredzē ar jums visiem. Par to, kā es atdevu savu
  vīrs, mēs apprecējāmies vairāk nekā 9 gadus un ieguvām divus bērnus. Mums gāja labi, un mēs vienmēr esam priecīgi. Līdz brīdim, kad kādu dienu mans vīrs sāka izturēties tā, kā viņš nespēja saprast, mani ļoti mulsināja tas, kā viņš izturējās pret mani un bērniem. Vēlāk tajā pašā mēnesī viņš neatnāca mājās un man piezvanīja, ka vēlas šķiršanos, es jautāju, ko es izdarīju nepareizi, lai no viņa būtu pelnījis. Viss, ko viņš teica, ka vēlas šķiršanos, kas mani ienīst un nevēlas mani atkal redzēt Viņa dzīve, es biju traka un arī neapmierināta, ka nezinu, ko darīt, šķiršanās dēļ biju slima ilgāk nekā 2 nedēļas. Es viņu tik ļoti mīlu, ka viņš man bija viss bez viņa, mana dzīve ir nepilnīga. Es izstāstīju māsai par manu pašreizējo stāvokli, un viņa pastāstīja par ārstu Sango, es sazinājos ar ārstu, lai mans vīrs atgrieztos pie manis, viņš man teica, ka manu vīru ir aizvedusi cita sieviete, ka sieva viņu izsūtījusi, tas ir kāpēc viņš mani ienīst un vēlas, lai mēs šķiros. Tad viņš arī man sniedza pārliecību, ka nākamajās 48 stundās mans vīrs atgriezīsies pie manis un bērniem pēc tam, kad viņš būs pabeidzis pareizrakstības pareizrakstību nākamajās 48 stundās, mans vīrs sauca man atvainošanos man pa tālruni Un teica, ka viņš joprojām mani mīl tik daudz viņš nezina, kas ar viņu notika. Bet šodien mans vīrs un visa mana ģimene atkal ir laimīgi. Paldies Dr.chamberc par jūsu paveikto. Šodien tas nebūtu nekas cits kā jūsu palīdzība. Sazinieties ar viņu pa e-pastu spellspecialistcaster937@gmail.com
  (1) vēlaties, lai jūsu bijušais būtu atpakaļ.
  (2) Jums vienmēr ir murgi.
  (3) Tiks paaugstināts amatā
  (4) Vai jūs vēlaties bērnu?
  (5) Jūs vēlaties būt bagāts.
  (6) jūs vēlaties, lai vīrs / sieva paliek jūs tikai mūžīgi.
  (7) nepieciešamība pēc finansiālas palīdzības.
  8) Vai vēlaties kontrolēt šo laulību?
  9) Vai vēlaties, lai jūs piesaistītu cilvēki?
  10) Bērnu trūkums
  11) vajadzīgs vīrs / sieva
  13) KĀ SAŅEMT SAVU LOTERIJU
  14) VEICINĀŠANAS SPELS
  15) SPELA AIZSARDZĪBA
  16) UZŅĒMUMA SPELS
  17) LABA DARBA HECHIZO
  18) izārstēt jebkuru slimību.
  (19) E.T.C lietas izšķirtspēja sazinās ar viņiem savā e-pasta templī spellspecialistcaster937@gmail.com un visas jūsu problēmas tiek atrisinātas.

  AtbildētDzēst
 11. Ahojte, všetci, pozornosť! Ak niekoho milujete a záleží vám na tej osobe, urobíte všetko pre to, aby ste boli s tou osobou, moja bývalá priateľka ju tak veľmi milujem, keď sme ich rozišli, nikdy o nej neprestávam myslieť, musím urobiť niečo, aby som ju dostala späť, to bolo, keď som začal čítať články o tom, ako sa vrátiť späť milenec, to bolo, keď som videl doktora Lomi, koľko ľudí hovorí o tom, ako privádza späť svojho milenca, kontaktoval som doktora Lomi na WhatsApp, vysvetlil som mu všetko a obsadil kúzlo na moju bývalú priateľku, ktorá mi ten istý deň zavolala a začala mi prosiť, a dnes sme opäť spolu, miluje ma a chichot ma viac, ako predtým, kontaktujte doktorku Lomi dnes na WhatsApp čísle +2349034287285 alebo môžete mu poslať e-mailom; lomiultimatetemple@gmail.com je to najlepšie kúzlo, ktoré môžete kontaktovať kvôli pomoci.

  AtbildētDzēst
 12. Sveiki, mani sauc Jenna Rossi. Es vēlos dalīties savā apbrīnojamajā pieredzē ar lielāko burvestību Dr Ilekhojie, mans vīrs mani krāpis, un, kad es uzzināju, ka mums bija kautiņš, kas noveda pie tā, ka viņš aizpildīja šķiršanos, es raudāju un saslimu, kad es meklēju mīlestības pēdiņas tiešsaistē, es redzēju cilvēkus runājam par viņu un viņa lielisko darbu, kura lieta bija līdzīga manai, viņi atstāja savu kontaktinformāciju, es sazinājos ar viņu, un viņš man teica, lai neuztraucos, ka pēc 24 stundām viņš atcels šķiršanos un atgriezīsies pie manis pēc tam, kad es izdarīju visu, ko viņš man lika izdarīt, lai es par lielu pārsteigumu nākamās dienas vakarā, tas bija mans vīrs, viņš nometās ceļos, lūdzot mani pieņemt viņu atpakaļ, vēlreiz paldies Dr Ilekhojie, jūs patiešām esat man svētība, viņš var arī jums palīdzēt jūs! Ilekhojies sazinieties ar gethelp05@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348147400259

  AtbildētDzēst
 13. Es dzīvoju un strādāju Lielbritānijā. Mana dzīve ir atgriezusies !!! Pēc 2 gadu pārtrauktajām laulībām mans vīrs atstāja mani ar diviem bērniem, es jutos kā to visu izbeigt, es gandrīz izdarīju pašnāvību, jo viņš mums neko neatstāja, es visu to emocionāli biju nomākta. Pateicoties lieliskam burvestību vadītājam Dr Ilekhojie, kuru es satiku tiešsaistē un kurš atgriezās pie manis vīru. Vienā uzticīgajā dienā, pārlūkojot internetu, es uzgāju vairākas liecības par Dr Ilekhojie. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atgrieza savu bijušo mīļoto, daži liecināja, ka viņš atjauno dzemdi, izārstē vēzi un citas slimības. sazinieties ar Dr Ilekhojie gethelp05@gmail.com vai zvaniet pa tālruni +2348147400259

  AtbildētDzēst
 14. Sazināties ar: WHATSAPP: +2347054019402 VAI
  DRWALESPELLHOME@GMAIL.COM DROŠI IR LABĀKĀ LABOŠANAS LĪDZEKLIS TIEŠSAISTĒ UN VIŅA REZULTĀTS IR 100% GARANTIJA ..

  Pēc (8) astoņiem gadiem manā laulībā ar vīru, mans vīrs sāka iet ārā ar citām dāmām un izrādīt man aukstu mīlestību, vairākkārt viņš draud mani izmest, ja es uzdrošinos viņu apšaubīt par viņa dēku ar citām dāmām, es biju pilnīgi izpostīts un samulsis, līdz mans vecs draugs man pastāstīja par burvestību internetā ar nosaukumu DR WALE, kas mīlestības burvestību spēka ceļā palīdz cilvēkiem viņu attiecību un laulības problēmu risināšanā. Sākumā es šaubījos, vai tāda pastāv, bet nolēmu dot tas ir mēģinājums. Kad es sazinos ar DR WALE, viņš man pateica visu, kas man bija jādara, un es darīju, un viņš man palīdzēja iemīlēt burvību un 72 stundu laikā mans vīrs atgriezās pie manis un sāka atvainoties, tagad viņš vairs neiet ārā ar dāmām un viņš ir kopā ar mani par labu un pa īstam. Lai uzzinātu par attiecībām vai laulības problēmu, sazinieties ar šo Wale Spell Caster.
  Lūk, viņa kontakts ..

  Zvaniet / WHATSAPP: +2347054019402

  EMAIL: drwalespellhome@gmail.com

  AtbildētDzēst
 15. es mīlu dalīties savā liecībā ar jums visiem cilvēkiem pasaulē. Es apprecējos ar savu vīru apmēram pirms 2 gadiem, mums mājās rodas problēmas, piemēram, mēs pārtraucam gulēt vienā gultā, cīnoties par sīkumiem, viņš vienmēr nāk mājās vēlu vakarā , pārāk daudz dzeru un gulēju kopā ar citām sievietēm, es nekad dzīvē neesmu mīlējis nevienu vīrieti, izņemot viņu. viņš ir mana bērna tēvs, un es negribu viņu atlaist, jo mēs kopā esam tik smagi strādājuši, lai kļūtu tādi, kādi esam un šodien esam. Pirms dažiem mēnešiem viņš tagad nolēma dzīvot man un bērnam, būdams vientuļā māte, dažreiz esi grūti, tāpēc man nav pie kā vērsties, un es biju salauzta. es piezvanīju savai mammai un izskaidroju viņai katru lietu, mana māte man pastāstīja par Dr OSUNOGIE, kā viņš viņai palīdzēja atrisināt problēmu starp viņu un manu tēti. Es biju pārsteigts par to, jo viņi trīsarpus gadus ir bijuši viens bez otra un tas bija kā brīnums, kā viņi atgriezās viens pie otra. es tiku novirzīts pie Dr OSUNOGIE un izskaidroju viņam visu, tāpēc viņš man sola neuztraukties, ka viņš uzbur burvību un liks lietām atgriezties pie tā, kā mēs atkal tik ļoti iemīlējāmies un ka tas bija vēl viens sievietes gars, kas kontrolēja manu vīrs viņš man teica, ka mana problēma tiks atrisināta divu dienu laikā, ja es uzskatu, ka es teicu labi. Tāpēc viņš man uzburta un pēc divām dienām mana mīlestība atgriezās, lūdzot man piedot. Es tagad esmu tik laimīgs. Tāpēc, kāpēc es nolēmu dalīties savā pieredzē ar katru iestādi, kurai ir šādas problēmas, sazinieties ar Dr. OSUNOGIE ar lielo burvestību uz viņa e-pastu: (osunogie@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 16. Klausieties puišus, ja jums nepieciešama palīdzība, lai atgūtu bijušo mīļoto vai saglabātu savu laulību. Dr OSUNOGIE ir vienīgais veids, kā iet. Kad atradu doktoru OSUNOGIE, man ļoti vajadzēja atgriezt savu bijušo mīļoto. Viņš atstāja mani pēc citas sievietes. Tas notika tik ātri, un man vispār nebija teikšanas situācijā. Viņš mani vienkārši izmeta pēc 3 gadiem bez paskaidrojuma. Es sazinājos ar Dr. OSUNOGIE, un viņš man teica, kas man jādara, pirms viņš var man palīdzēt, un es darīju to, ko viņš man teica. Pēc tam, kad es sniedzu to, ko viņš vēlējās, viņš uzņēma mīlestības burvestību, lai palīdzētu mums atkal satikties. Neilgi pēc tam, kad viņš izdarīja savu burvestību, mans puisis man atkal sāka rakstīt īsziņas un jutās šausmīgi par to, ko viņš man vienkārši nodeva. Viņš teica, ka es biju vissvarīgākā persona viņa dzīvē, un viņš to zina tagad. Mēs pārcēlāmies kopā, un viņš bija man atvērtāks nekā iepriekš, un viņš sāka pavadīt vairāk laika ar mani nekā iepriekš. Kopš Dr OSUNOGIE man palīdzēja, mans partneris ir ļoti stabils, uzticīgs un man tuvāks nekā iepriekš. Es ļoti iesaku Dr OSUNOGIE ikvienam, kam nepieciešama palīdzība. Šeit viņa kontakts (osunogie@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 17. Atgriešanās kopā ar savu bijušo mīļoto, steidzami ar mīlestības burvestību ir patiešām labākais burvestības ritentiņš ar 100% garantiju .. mani sauc Barbara Damjam. Es nekad neticēju mīlestības burvestībām vai maģijai, kamēr neesmu sazinājies ar šo burvestību, ko sauc par DR ISIKOLO, par kuru tik daudzi cilvēki ir apliecinājuši tiešsaistē, ir spēcīgs. Mans partneris pēc skarbajiem un grūtajiem laikiem sāka rīkoties nepareizi un nodarboties ar man nezināmu dāmu un pameta mani. mēs pārdzīvojām kopā, un mana dzīve bija otrādi, jo mūsu attiecības ir bijušas 4 gadus, es viņu patiešām mīlēju. Viņa māte bija pret mani, un viņam nebija laba apmaksāta darba, tāpēc, kad es satiku šo burvestību, es viņam pastāstīju, kas notika, un sākumā viņam izskaidroju lietu situāciju. Es biju neizlēmīgs, skeptisks un šaubīgs, bet es to vienkārši pamēģināju un 2 dienu laikā, izpildījis visu nepieciešamo, lai strādātu pie manis, mans vīrietis pats piezvanīja un pienāca pie manis, atvainodamies, ka viss ir nokārtots ar viņa mammu un ģimeni, un viņš ieguva jaunu darba interviju, tāpēc mums vajadzētu saņemt precējies, es neticēju, ka tas darbojas šādi, un tas patiešām bija pārsteidzoši, un es lepojos, ka varu liecināt un novērtēt DR ISIKOLO, jo viņš ir vienkārši labākais, ko jebkad varat atrast jebkur. jums ir nepieciešams efektīvs un īsts pareizrakstības ritentiņš jebkurai dzīves problēmai, varat sazināties ar Dr. ISIKOLO, izmantojot vai viņa e-pastu: isikolosolutionhome@gmail.com.com vai viņa WhatsApp/Viber viņu pa tālruni: +2348133261196 .

  AtbildētDzēst
 18. Tas, kā šis lieliskais vīrietis, ko sauca par Dr Isikolo, man palīdzēja 48 stundu laikā atgriezt savu mīļoto, man joprojām ir neticami. mans mīļākais, kurš ar mani šķirās kopš šī gada pagājušā gada maija, un visas manas pūles pret viņu izrādījās abortas. es viņu tik ļoti mīlu, ka jebkurā brīdī, kad redzēšu viņu kopā ar citu meiteni, būšu dusmīga. Tāpēc kādu dienu es apmeklēju internetu, kad redzēju sievietes liecību, kā šis lieliskais vīrs, vārds DR ISIKOLO, palīdzēja viņai atgriezties kopā ar vīru, tāpēc man paveicās, ka viņš pārtrauca vīrieša kontaktu, tāpēc es ātri piezvanīju numuru, kuru viņš neizvēlējās, es viņam nosūtīju e-pastu pēc apmēram 2 stundām, kad viņš man piezvanīja, un viņš atbildēja uz manu e-pastu. es viņam visu paskaidroju, un viņš man sniedza pilnīgu informāciju par procesu un kā man rīkoties. tāpēc viņš teica, ka viņam ir nepieciešami daži priekšmeti, lai lūgtu par mani. Es to darīju, darīju visu iespējamo, lai viņam nodrošinātu, ka manas lūgšanas tiek izpildītas, un 48 stundu laikā, kā viņš mani jau pārliecināja, mans mīļākais atgriezās pie manis, lūdzot es lūdzu piedošanu, viņš tagad mani mīl, lolo un apsola, ka nekad vairs neatstās mani. visu pateicoties DR ISIKOLO, jūs varat arī nosūtīt viņam e-pastu: isikolosolutionhome@gmail.com vai viņa WhatsApp: +2348133261196, un esiet drošs par risinājumu, jo viņš ir vienkārši labākais, ko varat atrast jebkur.

  AtbildētDzēst
 19. Man ir attiecības ar savu draugu jau 2 gadu, un mēs plānojām drīz apprecēties un pēkšņi viņš mani atstāja citas meitenes dēļ, es patiešām mīlu šo puisi un nekad nevaru iedomāties savu dzīvi bez viņa. Es arī darīju visu iespējamo, lai viņu atgūtu, taču visas manas pūles, lai viņu atgūtu dzīvē, neizdevās. Šajā uzticīgajā dienā es uzgāju dažus komentārus vietnē par šo lielisko burvestību, kuru sauca Dr Isikolo, tāpēc daudzas personas apgalvoja, ka viņš palīdz viņiem atjaunot attiecības un atgriezt bijušo, man nācās ar viņu sazināties, jo viņš bija mana pēdējā cerība. Es sazinājos ar viņu pa viņa e-pastu un pastāstīju visu iemīļoto, kas ir jādara, ko es arī izdarīju, un viņš man pārliecināja, ka pēc 2 dienām mans draugs pametīs otru meiteni un atgriezīsies pie manis, un tas bija ļoti lieliski pārsteigums redzēt, kā mans draugs atgriežas pie manis pēc divām dienām. Es šodien esmu tik ļoti priecīgs, ka viņš atgriezās pie manis, un es to panācu ar Dr Isikolo palīdzību, un es iesaku, ja jums arī nepieciešama viņa palīdzība, nosūtiet viņam tiešu e-pastu: E-pasts: isikolosolutionhome@gmail.comWhatsApp: +2348133261196

  AtbildētDzēst
 20. Esmu dzirdējis daudz labu ziņu par DR WALE. Kāds mans draugs, kurš spēlēja loteriju, man pastāstīja, kā DR WALE deva laimīgo numuru, lai uzvarētu. Draugs man pastāstīja, kā DR WALE atgrieza vīru pie viņas. Drauga draugs paskaidro, kā DR WALE palīdzēja viņam iegūt līgumdarbu, ar kuru viņš cīnījās gadiem ilgi. Draugs arī runāja, kā DR WALE viņai palīdz bērna grūtniecības laikā. Draugs runāja, kā DR WALE palīdz viņai apturēt šķiršanos, kad vīrs plāno šķirties. Pēc daudzu citu lietu dzirdēšanas viņš ir darījis citu cilvēku labā visā pasaulē. Man nav izvēles ar viņu sazināties un dalīties ar viņu savās problēmās. Pastāstīju viņam, kā mans vīrs izturējās nepareizi pret mani un bērniem. Kad es viņam teicu, viņš man lūdza nosūtīt sava vīra vārdu, ko es arī izdarīju. Viņš man teica, ka uzburs mani. Viņš saka, ka tad, kad viņš būs uzburts, mans vīrs būs jauks arī man un bērniem. Patiesi pēc burvestības nodošanas mans vīrs sāka normāli rīkoties mums mājās. Tagad viņš mājās labi rūpējas par mums. Jūs varat sazināties ar DR WALE pa e-pastu drwalespellhome@gmail.com VAI WhatsApp: +2347054019402

  AtbildētDzēst
 21. Es tagad esmu laimīgs cilvēks, pateicoties DR.OBO, ar kuru apprecējos 2014. gadā. Es nevarēju dzemdēt piecus gadus. Mana Vīra bija noraizējusies un plānoja mani sūtīt no savas mājas, viņš man teica, ka šķirsies no manis. Tas viss manā sirdī rada daudz sāpju. Ar sāpēm sirdī es šeit dalos savā problēmā ar draugu, par kuru zinu, ka viņam ir bijušas arī laulības problēmas. Viņa teica, ka viņas grūtajā laikā DR. OBO bija tas, ar kuru viņa sazinājās, un DR. OBO atveda vīru 3 dienu laikā, un viņi abi atkal ir laimīgi. Es paņēmu DR kontaktu. OBO no viņas un runāja ar DR. OBO vietnē WhatsApp +2348115365326 Es teicu DR OBO visu, kas traucēja manu sirdi, un viņš man teica, ka es vairs neraudu. DR. OBO Burtot man pēc dažiem mēnešiem Burtot man, ka biju stāvoklī. 2019. gadā man piedzima bērns, mans vīrs bija laimīgs, un mēs dzīvojam laimīgi. Tātad, ja jums nepieciešama steidzama palīdzība problēmu risināšanā, jūs esat īstā persona DR OBO, pie kuras vērsties. E-pasts: dr.obohealinghome1411@gmail.com VAI WhatsApp +2348115365326.

  AtbildētDzēst
 22. Es vēlos informēt pasauli, ka ir reāls un efektīvs tiešsaistes burvestības ritentiņš, kas ir spēcīgs un īsts, Dr Fayosa, viņš man nesen palīdzēja atjaunot manas attiecības ar bijušo vīru, kurš mani pameta, es sazinājos ar Dr Fayosa, viņš iemīlēja burvestība man, un mans bijušais vīrs, kurš teica, ka nevēlas atkal kaut ko darīt ar mani un atstāja mani vairāk nekā 3 gadus, piezvanīja man un sāka lūgt mani atgriezties pie viņa, viņš tagad ir atgriezies ar tik lielu mīlestības aizraušanos aprūpe, es priecājos visiem paziņot, ka burvestību vadītājam ir iespējas dziedēt un atjaunot izjukušās attiecības un atgriezt tās atpakaļ. Visiem, kas lasa šo rakstu un kam nepieciešama viņa palīdzība, Dr Fayosa var piedāvāt arī jebkāda veida palīdzību, piemēram, šķiršanās lietu, tiesas lietu, nāves burvestības, garīgās aizsardzības, paldies, sazinieties ar Dr Fayosa pa e-pastu: (Fayosasolusionhome@gmail.com) vai tieši vietnē whatssapp +2348151918774

  AtbildētDzēst
 23. Sveiki skatītāji, es to ievietoju, jo es atradu daudz cilvēku, kuriem ir laulības problēmas, kuras arī es piedzīvoju. Nesen atradu palīdzību no vīrieša, ko sauca doktors Ilekhojie. Viņš paveica lielisku darbu, kas lika manai sievai atkal iemīlēties pēc deviņu mēnešu šķiršanās. Es gribu, lai jūs zinātu, ka viņš ir īsts burvestības ritentiņš. Ja kādam tur ir nepieciešama palīdzība, varat sazināties ar viņu Viber vai Whatsapp: +2348147400259 vai e-pastu: gethelp05@gmail.com un pateikt viņam, ka Huans Esposito tevi novirzīja

  AtbildētDzēst
 24. Dzīve ir noslēpums ar daudziem jautājumiem, uz kuriem jāatbild, ar kādām nepatikšanām jūs sastopaties uz zemes?
  Vai jūsu vīrs vai sieva aizgāja no jūsu dzīves bez jebkāda laba paskaidrojuma, kas liek jums sajaukt un vēlaties viņus atgriezties savā dzīvē? Dr Ilekhojie ir īstais cilvēks šim darbam, viņš ir spēcīgs pareizrakstības ritentiņš, ko svētījuši viņa senči un kuru dievi ir pieņēmuši par savu ruporu uz zemes. . Mani un manu vīru šķīra 9 mēneši bez saziņas, bet ar Dr Ilekhojie burvestību viņš ir atgriezies, un mēs atkal esam viena laimīga ģimene. Sazinieties ar Dr Ilekhojie, ja jūs saskaras ar jebkāda veida dzīves problēmām un jums nepieciešams ātrs risinājums. Viber vai Whatsapp: +2348147400259 vai e-pasts: gethelp05@gmail.com

  AtbildētDzēst
 25. Es mēdzu šaubīties par burvestību, līdz es patiešām izmisīgi gribēju atgūt savu vīru pēc tam, kad viņš mani un mūsu 4 bērnus atstāja viņas kolēģes darbā un piedraudēja ar šķiršanos. Man nekas cits neatlika, kā meklēt palīdzību, un, lūk, es atklāju, ka dzimtā ārste Ilekhojie mandēja viņu izmēģināt. Būdams patiešām skeptisks, biju pārsteigts, redzot, kā burvestības patiesībā darbojas, un esmu tik priecīga, ka domāju un ļoti iesaku viņu. Ja jums ir problēma un jūs meklējat īstu un īstu pareizrakstības ritentiņu, lai problēmu atrisinātu jums. Izmēģiniet Dr Ilekhojie šodien, viņš varētu būt atbilde uz jūsu problēmu.? Šeit ir viņa kontaktpersona: +2348147400259 un e-pasts: gethelp05@gmail.com) Novēlu jums veiksmi jūsu attiecībās

  AtbildētDzēst
 26. Es rakstu šo rakstu, lai pateiktos doktoram Ilekhojie par spēcīgo burvestību, kas man nesen palīdzēja atgriezt savu bijušo mīļoto, kas pēdējos 8 gadus bez iemesla atstāja mani citai sievietei. Pēc tam, kad redzēju internetā Dženas no ASV ierakstu, kurā teikts, kā viņai palīdzēja Dr Ilekhojie, es arī nolēmu sazināties ar viņu, lai saņemtu palīdzību, jo man nebija citas izvēles, kā vien vēlējos, lai es atgūtu savu mīļoto un laimi. Par lielu pārsteigumu mans mīļākais pārnāca mājās uz ceļiem, ka man jāatrod vieta sirdī, lai viņam piedotu, es biju patiesi pārsteigta un satriekta, kad mans mīļākais nometās ceļos, lūdzot piedošanu un lai es viņu pieņemtu. Man patiešām trūkst izteicienu, un es nezinu, cik daudz es varētu izteikt savu atzinību jums, Dr. Jūs esat Dievs, kas sūtīts, lai atjaunotu izjukušās attiecības, un tagad es esmu priecīga sieviete. viņa kontaktinformācija ir; gethelp05@gmail.com Whatsapp numurs +2348147400259

  AtbildētDzēst
 27. Tā ir liecība, kuru es likšu dzirdēt visiem. es esmu precējusies četrus četrus gadus, un piektajā laulības gadā citai sievietei bija burvestība, lai atņemtu man savu mīļāko, un mans vīrs atstāja mani un bērnus, un mēs esam cietuši 2 gadus, līdz es domāju domāt par amatu, kur tas bija vīrietis Dr Ilekhojie ir palīdzējis kādam, un es nolēmu viņam mēģināt palīdzēt pārnest vīru mājās un ticiet man, ka es vienkārši nosūtu savu attēlu man un manam vīram, un pēc 48 stundām, kā viņš man teica, es redzēju automašīnu iebraucu mājā un lūk, tas bija mans vīrs, un viņš ir atnācis pie manis un bērniem, un tāpēc es priecājos, ka ikvienam no jums ir līdzīga tikšanās ar šo vīrieti un jūsu mīļākais ir atgriezies pie sevis Viņa e-pastā: gethelp05@gmail.com varat arī sazināties ar viņu vai sazināties ar šo pa tālruni +2348147400259

  AtbildētDzēst
 28. Šī ir lieliska burvestības “Dr Ilekhojie” liecība, kas man palīdzēja atjaunot savu mīlas dzīvi. Dienā, kad vīrs mani pameta, viss izrādījās drūms, un atmosfēra bija smaga ar neskaidrībām. Viss šķita bāli, un tāpēc es nolēmu meklēt palīdzību burvestībās, kuras spēj atgriezt bijušo vīru pie manis. Kā paredzēts, es apmeklēju internetu un, kā arī jūs esat redzējuši, meklējot uzticamu burvestību, es redzēju daudz liecību, ko burvestības sniedza bijušo vīru un tuvinieku atveseļošanā. Vada ticība Dr Ilekhojie. Es sazinājos ar viņu un pēc tam, kad viņš viņam bija izskaidrojis lietas, viņš piekrita stāties pretī izaicinājumiem uz vietas. Viņam veicās izcili labi. Mans bijušais vīrs ir atgriezies pie manis ar lielāku rūpību un mīlestību. Tāpēc es vēlos izmantot šo iespēju, lai godinātu viņu par viņa pašaizliedzīgo kalpošanu manai situācijai. Atzinīgi vērtējams, viņš izrādīja lielu drosmi, uzņemoties biedējošu uzdevumu - atrast risinājumus praktiski jebkurai konkrētai problēmai. E-pasts gethelp05@gmail.com vai WhatsApp Dr Ilekhojie pa tālruni +2348147400259

  AtbildētDzēst
 29. Mana bijusī man atstāja tik daudz sāpju, un kopš tā laika es esmu salauzta un sadragāta. Man ir sazinājies ar daudziem burvestībām, un viņi mani noplēš no manis bez rezultāta. Es esmu nosūtījis tik daudz vietņu tiešsaistē, lai meklētu labu burvestību, līdz mani vadīja 45 veci cilvēki, kuriem Dr Ilekhojie jau ir palīdzējis, lai sazinātos ar Dr Ilekhojie, es nekad neticēju, bet pēc tam, kad es izdarīju, kā viņš vadīja, mans bijušais atgriezās es teicu piedot viņam, un es to izdarīju, un šodien esmu apmierināts ar savu laulību, sazinieties ar viņa e-pastu: gethelp05@gmail.com vai zvaniet viņam +2348147400259

  AtbildētDzēst
 30. Tas strādā! Bijušais mani bloķēja uz katras platformas. Tas aizņēma kādu laiku, apmēram divus mēnešus vai arī tā, bet VIŅŠ VIŅU ATBloķēja TIKAI PĒC DAUDZ STUNDĀM! Nepadodies! TAS STRĀDĀ! tagad sazinieties ar ārstu Ilekhojie, lai saņemtu palīdzību. mēs atkal esam kopā. Ticiet šim procesam .. Šeit viņa kontakts .. WhatsApp viņu: +2348147400259,
  Nosūtiet viņam e-pastu uz: (gethelp05@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 31. Pēc 3 gadu ilgām attiecībām ar savu draugu mans draugs sāka iet ārā ar citām meitenēm un izrādīt man aukstu mīlestību, vairākos gadījumos viņš draud ar mani šķirties, ja es uzdrošinos viņu apšaubīt par viņa attiecībām ar citām meitenēm, es biju pilnīgi izpostīts un samulsis, līdz mans vecs draugs man pastāstīja par burvestību internetā Dr Ilekhojie, kurš ar mīlestības burvestību palīdzību palīdz cilvēkiem viņu attiecību un laulības problēmu risināšanā. Sākumā es šaubījos, vai tāda pastāv, bet nolēmu to dot mēģinājums. Kad es sazinos ar viņu, viņš man pateica visu, kas man bija jādara, un es darīju, un viņš man palīdzēja samierināties un 28 stundu laikā mans puisis atgriezās pie manis un sāka atvainoties, tagad viņš vairs neiet ārā ar meitenēm un viņš ir kopā ar mani par labu un pa īstam.

  Lūk, viņa kontakts ..
  Zvaniet / WHATSAPP: +2348147400259
  EMAIL: (gethelp05@gmail.com

  AtbildētDzēst
 32. Vai jums ir kādas problēmas, kas jūs traucē?
  Vai vēlaties laimēt loterijā?
  Vai jums ir kāda slimība?
  Vai esat nomākts?
  Vai jums nepieciešama dziedināšana?
  Vai vēlaties atgriezt bijušo?
  Vai arī jums ir nepieciešams iedomāties utt.

  Es nesu labas ziņas; Dr Ilekhojie, lieliskais ekstrasensu / burvestību vadītājs jums palīdzēs. Viņš ir ļoti labs burvestībās, tāpēc viņu iesaka no tālu un tuvu. Runājiet ar viņu šodien, viņš varēs jums palīdzēt. Jūsu privātums ir stingri konfidenciāls. Nosūtiet viņam e-pastu: gethelp05@gmail.com vai WhatsApp Dr Ilekhojie pa tālruni +2348147400259. Nomirsti ar savu slimību, izsakies ... tu esi pelnījis būt laimīgs!

  AtbildētDzēst
 33. Vai jūs saskaras ar kādām problēmām savās laulības mājās un vēlaties ātru risinājumu dzīves jautājumiem 2 gadu atdalīšana. sazinieties ar WhatsApp: +2348085240869, lai saņemtu risinājumu jebkura veida problēmai, ar kuru pašlaik saskaras. Tēvs Eli ir labs arī ar augu izcelsmes zālēm, kas var izārstēt jebkura veida slimības vai slimības, izmēģiniet to un es apsolu, ka jūs atgriezīsities, lai dalītos savās liecībās tāpat kā es.

  AtbildētDzēst
 34. Es vēlos, lai pasaule pazīst lielisku cilvēku, kuru vairums cilvēku pazīst kā voodoo lordu, kurš ir ideāls risinājums attiecību, laulību un veselības problēmām. Galvenais iemesls, kāpēc es devos pie voodoo lorda, bija meklēt risinājumu sava vīra atgriešanai un grūtniecībai, jo mans vīrs mani pameta, jo es nevarēju palikt stāvoklī pēc 14 laulības gadiem. Nesen es internetā izlasīju dažas liecības, kuras daži cilvēki ir uzrakstījuši par voodoo Lord, un es biju ļoti apmierināta un nolēmu lūgt palīdzību. Viņš lieliski paveica darbu, liekot manam vīram atgriezties pie manis un lūgt piedošanu, dažus mēnešus vēlāk es ieņemu. Tagad es esmu lepna dvīņu, zēna un meitenes māte, un mans vīrs nekad nav pārstājis mani mīlēt, un mēs dzīvojam kopā ļoti laimīgi. Es nevaru pārtraukt viņa vārda publicēšanu internetā viņa labā paveiktā darba dēļ. Ikvienam, kam nepieciešama viņa palīdzība, jāsazinās ar viņu pa e-pastu [voodooconnect60@gmail.com] vai jāpievieno viņu whatsapp [+234 8097014925]. Jūs varat sazināties ar viņu šodien, lai atrisinātu savas problēmas un paliktu laimīgs mūžīgi.

  AtbildētDzēst
 35. Mans draugs lauza ar mani pēc vairāku gadu dzīves kopā. Viņš nav bijis ideāls cilvēks, jo viņš bieži iet awol par naktīm, bet es viņu mīlu tomēr. Viņš saka, ka mūsu attiecības kļuva pārāk intensīva, un es biju pārāk ierobežojošs, ko viņš darīja. Doma nekad nav viņa draudzene mani tik daudz. Viņa tālrunis ir izslēgts, un es izmisīgi vēlos runāt ar viņu. Viņš ir atstājis mani ar dažiem viltus cerības, ka dažas telpas un laika intervālu varētu būt labs mums, un kurš zina, kas notiks nākotnē? Tāpēc es nekad neesmu pametis viņu, jo es viņu mīlu tik daudz, un es darīju visu iespējamo, lai saņemtu viņu atpakaļ, es biju par pētījumu par aizbildņa vietni šeit Google, kamēr es redzēju vairākus komentārus par pareizrakstības ritentiņu vadītāju Dodoru par to, kā viņš palīdzēja Dāma, sakarā ar manu sirdsdarbību un sāpēm, ko es uzskatu, sazinoties ar pareizrakstības ritentiņu vadītāju, lai palīdzētu atgriezt savu draugu. Galvenais Dodoru man bija lieliska burvestība un tā strādāja perfekti 48 stundu laikā, un es esmu laimīgs, lai pastāstītu jums visu savu draugu ir atpakaļ pie manis un palikt kopā ar mani uz visiem laikiem. Es izmantoju šo iespēju, lai ļautu visiem zinām, ka īstie pareizrakstības riteņi, piemēram, galvenais dodoru, ir% 100 reāls, un viņa pareizrakstība darbojas ļoti ātri. Paldies tik daudz galvenais Dodoru par viņu atpakaļ. Es turpināšu runāt par galveno Dodoru, līdz visa pasaule uzzina par viņu un viņa labos darbus, paldies tik daudz galvenais Dodoru. Lūdzu, nevilcinieties, lai sazinātos ar viņu, ja jums ir nepieciešama viņa palīdzība, es zinu, ka lielākajā daļā indivīdu ir nepieciešama viena vai otra, lai viņa labie darbi būtu precīzi. Jūs varat sazināties ar pareizrakstības ritentiņu galvenais Dodoru tagad. E-pasts: Chiefdodoru@gmail.com vai whatsapp viņu: +2349015088017
  Mans draugs lauza ar mani pēc vairāku gadu dzīves kopā. Viņš nav bijis ideāls cilvēks, jo viņš bieži iet awol par naktīm, bet es viņu mīlu tomēr. Viņš saka, ka mūsu attiecības kļuva pārāk intensīva, un es biju pārāk ierobežojošs, ko viņš darīja. Doma nekad nav viņa draudzene mani tik daudz. Viņa tālrunis ir izslēgts, un es izmisīgi vēlos runāt ar viņu. Viņš ir atstājis mani ar dažiem viltus cerības, ka dažas telpas un laika intervālu varētu būt labs mums, un kurš zina, kas notiks nākotnē? Tāpēc es nekad neesmu pametis viņu, jo es viņu mīlu tik daudz, un es darīju visu iespējamo, lai saņemtu viņu atpakaļ, es biju par pētījumu par aizbildņa vietni šeit Google, kamēr es redzēju vairākus komentārus par pareizrakstības ritentiņu vadītāju Dodoru par to, kā viņš palīdzēja Dāma, sakarā ar manu sirdsdarbību un sāpēm, ko es uzskatu, sazinoties ar pareizrakstības ritentiņu vadītāju, lai palīdzētu atgriezt savu draugu. Galvenais Dodoru man bija lieliska burvestība un tā strādāja perfekti 48 stundu laikā, un es esmu laimīgs, lai pastāstītu jums visu savu draugu ir atpakaļ pie manis un palikt kopā ar mani uz visiem laikiem. Es izmantoju šo iespēju, lai ļautu visiem zinām, ka īstie pareizrakstības riteņi, piemēram, galvenais dodoru, ir% 100 reāls, un viņa pareizrakstība darbojas ļoti ātri. Paldies tik daudz galvenais Dodoru par viņu atpakaļ. Es turpināšu runāt par galveno Dodoru, līdz visa pasaule uzzina par viņu un viņa labos darbus, paldies tik daudz galvenais Dodoru. Lūdzu, nevilcinieties, lai sazinātos ar viņu, ja jums ir nepieciešama viņa palīdzība, es zinu, ka lielākajā daļā indivīdu ir nepieciešama viena vai otra, lai viņa labie darbi būtu precīzi. Jūs varat sazināties ar pareizrakstības ritentiņu galvenais Dodoru tagad. E-pasts: Chiefdodoru@gmail.com vai whatsapp viņu: +2349015088017

  AtbildētDzēst
 36. Mans vārds ir Janet .This ir ļoti priecīga diena manā dzīvē, jo palīdzības galvenais dodoru ir padarījusi man, palīdzot man saņemt savu ex vīru atpakaļ ar savu burvju un mīlestības burvestību. Es biju precējies 6 gadus, un tas bija tik briesmīgi, jo mans vīrs bija patiešām krāpšanos par mani un meklēja laulības šķiršanu, bet, kad es nāca pāri galvenajam Dodoru e-pastam internetā par to, kā viņš palīdz tik daudziem cilvēkiem saņemt savu ex atpakaļ un palīdzēt Stiprinot attiecības un padarīt cilvēkus laimīgi viņu attiecībās. Es paskaidroju savu situāciju viņam un pēc tam meklēja savu palīdzību, bet uz manu lielāko pārsteigumu viņš man teica, ka viņš man palīdzēs ar manu lietu, un šeit es esmu tagad svin, jo mans vīrs ir pilnīgi mainījis labu labu. Viņš vienmēr vēlas būt man un nevar darīt neko bez manas klātbūtnes. Es tiešām baudu savu laulību, kāda ir lieliska svinība. Es turpināšu liecināt internetā, jo galvenais Dodoru ir patiesi īsts pareizrakstības ritentiņš. Vai jums ir nepieciešama palīdzība, tad sazinieties ar Chief Dodoru tagad pa e-pastu: Chiefdodoru@gmail.com vai zvaniet Whatsapp (+2349015088017 Viņš ir vienīgā atbilde uz jūsu problēmu un liek jums justies laimīgi jūsu attiecībās

  AtbildētDzēst
 37. Piestipriniet bojātās attiecības un vai esat zaudējis cerību jūsu attiecībās, vai jūs domājat, ka jūsu partneris krāpj?.
  Es tikko saņēmu savu vīru atpakaļ, izmantojot oriģinālu mīlestību pareizrakstības ritentiņu galvenais Dodoru. Mans vārds ir Emily am no ASV. Mans vīrs atstāja mani par citu sievieti, tas bija tikai 3 gadu mūsu laulības. Visnopietnākā lieta ir tā, ka es biju grūtniece ar mūsu otro bērnu. Es gribēju viņu atpakaļ. Es darīju visu, kas manā vietā, lai atvest viņu atpakaļ, bet viss bija veltīgi, es gribēju viņu atpakaļ tik slikti, jo mīlestība man bija par viņu, es lūdza viņu ar visu, es izdarīju solījumus, bet viņš atteicās. Es paskaidroju manu problēmu savam draugam, un viņa ierosināja, ka man drīzāk jāsazinās ar pareizrakstības ritentiņu, kas varētu man palīdzēt izskaidrot, lai viņu atgrieztu, man nebija citas izvēles, nekā izmēģināt to. Es ziņoju par pareizrakstības ritentiņu, ko sauc par galveno Dodoru, un viņš apliecināja mani, nebija problēmu un ka viss būs labi pirms 48 stundām. Viņš nodeva burvestību un pārsteidzoši 11 stundas vēlāk mans vīrs mani sauca. Es biju tik pārsteigts, es atbildēju uz zvanu, un viss, ko viņš teica, bija, ka viņš bija tik žēl, ka viss, kas noticis, viņš gribēja atgriezties pie viņa. Viņš arī teica, ka viņš mani mīlēja tik daudz. Es biju tik laimīgs un devos uz viņu, kā mēs sākām dzīvot kopā laimīgi atkal.thanks uz galveno Dodoru. Ja jūs esat šeit, un jūsu mīļākais ir pagrieziena jūs uz leju, vai jūsu vīrs pārcēlās uz citu sievieti, nav raudāt vairs, sazinieties ar vadītājs dodoru par palīdzību tagad..here viņa kontaktpersona ..whatsapp viņu: +2349015088017

  AtbildētDzēst
 38. Mani 4years mani noraidīja, tas sāp tik daudz tika atstāts novārtā visu laiku, es saskāros ar savu vīru, un viņš saka, ka tas nedarbojas un vajag laulības šķiršanu. Es jutos nomākts un vajadzīgs risinājums, jo es viņu ļoti mīlu. Es devos tiešsaistē par risinājumu vai konsultāciju, kad es stumbled uz atsauksmes lapā. Cilvēki ar līdzīgu problēmu kā mans. Man bija paveicies, ka dāma atstāja e-pastu, lai sazinātos, es paņēmu treknrakstu, jo es biju tik nomākts un justies kā mirst. ieroči, redzēdams pēc šīs lūgšanas nakts, mans vīrs atnāca mājās, kad mana piedošana ir mūsu 3 mēnešu laikā kopā pēc lūgšanas un mans vīrs nekad nav mainījies uz mani mīl. WhatsApp šo numuru +2349015088017

  AtbildētDzēst
 39. Vai jūs saskaras ar kādām problēmām savās laulības mājās un vēlaties ātru dzīves problēmu risinājumu? Galvenais dodoru ir garīgs cilvēks, kurš var jums palīdzēt jebkurā situācijā, kurā jūs sastopaties, viņš man ir palīdzējis samierināties ar manu vīru ar mīlestības burvību pēc 2 gadu atdalīšana. sazinieties ar WhatsApp: +2349015088017, lai saņemtu risinājumu jebkura veida problēmai, ar kuru pašlaik saskaras. Priekšnieks dodoru labi izturas arī ar augu izcelsmes zālēm, kas var izārstēt jebkura veida slimības vai slimības, pamēģiniet, un es apsolu, ka atgriezīsities, lai dalītos savās liecībās tāpat kā es.

  AtbildētDzēst
 40. Zvaniet un Whatsapp + 2349015088017 Galvenais dodoru PROBLĒMAS, KAS RISINĀJIS (LIELISKI
  ASTROLOGS) Pasaulslavenais astrologs / Vašikarans, Pareizrakstības riteņi, Melns
  Maģija, Baltā Maģija, Īsta VOODOO LOVE SPELL ASV, Lielbritānijā, KANĀDĀ,
  AUSTRĀLIJA, Kuveita, AAE, PĒC LAĶAŠĶIRŠANĀS ATGRIEZTIES MĪLĒTĀJU, atgriezieties
  jūsu zaudētā mīlestība, kā atgūt manu bijušo, kā atgūt manu mīlestību,
  Tūlītēja nāves burvestība, atriebības burvestība, šķiršanās burvestība, auglība / grūtniecība
  Burvestība, Laulības burvība, Mīlestības burvestības, zaudētās mīlestības burvestības, sadalīšanās
  burvestības, aizsardzība, apvieno mūs, pievilcības burvestības, psihiskas,
  tradicionālie dziednieki, sangoma, melnās burvju noņemšana, zaudēto līdzekļu atgūšana,
  Atriebieties tiešsaistē, atgūstiet Exlover tiešsaistē,

  Biznesa burvestība

  Mazu / lielu tiesas lietu risināšana un pirmstermiņa atbrīvošana no cietuma

  Lāstu noņemšana

  Kļūstot par slaveno burvestību

  Karjeras burvestība

  Vīriešu agrīnā ejakulācija

  Spēcīga un ilgstoša erekcija

  Zems libido

  Nevar dzemdēt


  Zvaniet un Whatsapp +2349015088017

  AtbildētDzēst
 41. Vai jūs saskaras ar kādām grūtībām dzīvē un vēlaties palīdzību no burvestības, vai jūs šķiraties un vēlaties izlīgumu? Galvenais dodoru ir godīgs un patiess vīrietis šim darbam, viņš patiešām labi strādā, jo viņš arī palīdzēja man atgūt vīru pēc atdalīšanas sazinieties ar viņu vietnē Whatsapp: +2349015088017 Jūs varat sazināties ar viņu pēc šādas burvestības darba mīlas burvestības , Darba veicināšanas burvestība, loterijas burvestība, augu izcelsmes zāles jebkura veida veselības problēmu novēršanai

  AtbildētDzēst
 42. Tā ir mana liecība par galvenā dodoru labo darbu, kas man palīdz. Es esmu Ann Earnis no Ziemeļkarolīnas ASV. Atvainojiet, ka to ievietoju tīklā, bet man būs jādara, izmantojot šo pasaules labāko burvestību ritentiņu, kas atgrieza manu vīru, kurš mani atstāja uz pēdējiem 3 gadiem, es galu galā satiku šo cilvēku emuāra vietnē, kurā ievietoja viens palīdzi, es viņam visu izskaidroju, un viņš man pastāstīja par burvestības ritentiņu, par kuru viņš bija dzirdējis, un viņš man iedeva e-pasta adresi, lai es uzrakstītu burvestību, lai pastāstītu man par savām problēmām. Tikai 2 dienu laikā mans vīrs atgriezās pie manis. Es tikai gribu pateikt paldies šim patiesajam un sirsnīgajam burvestības cienītājam, kungs, visi, ko jūs man teicāt, ir noticis, un paldies, kungs. Lūdzu, es vēlos pateikt visiem, kas meklē jebkādu risinājumu savai problēmai, es iesaku jums laipni konsultēties ar šo burvestības ritentiņu, viņš ir reāls, viņš ir spēcīgs un neatkarīgi no tā, ko burvestības teicējs saka, kas notiks, jo viss, kas ir burvestības ritentiņš man teica, ka notika. Jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu: Chiefdodoru@gmail.com vietnē whats-app +2349015088017

  AtbildētDzēst
 43. KĀ es atguvu savu bijušo vīru, izmantojot DR WALE reālu un efektīvu burvestību
  Es nekad nebiju domājusi, ka smaidīšu vēlreiz, Mans vīrs atstāja mani ar diviem bērniem uz vienu gadu. Visi centieni viņu atgriezt neizdevās, es domāju, ka vairs viņu vairs neredzēšu, līdz satikšu dāmu, vārdā Hanna, kura man pastāstīja par pareizrakstības ritentiņš, ko sauca DR WALE, viņa man iedeva savu WhatsApp numuru +2347054019402, un es sazinājos ar viņu, un viņš man apliecināja, ka pēc dažām nedēļām mans vīrs atgriezīsies pie manis. Pēc nepilnām četrām dienām mans vīrs atgriezās un sāka lūgt piedošanu, sakot, ka tas ir velni strādā, tāpēc es joprojām esmu pārsteigts par šo brīnumu, es nevarēju palikt stāvoklī, bet, tiklīdz tika uzburta burvestība, es paliku stāvoklī un dzemdēju savu trešo bērnu, ja jums nepieciešama palīdzība no viņa, varat sazināties viņam, izmantojot: WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 VAI e -pastu: drwalespellhome@gmail.com

  AtbildētDzēst
 44. Tas tiešām ir izdevies, un es esmu lepns par to liecināt. Es redzēju ziņu par to, kā kāda sieviete atguva savu vīrieti caur DR WALE, kurš palīdzēja viņai atgūt bijušo vīru. Manas attiecības sabruka divus labus gadus un dažus mēnešus. Lai gan es ticēju garīgajai lūgšanai kopš bērnības, es negribīgi viņu izmēģināju, jo biju izmisis, bet man par vislielāko pārsteigumu DR WALE palīdzēja man atgriezt savu vīrieti, un tagad manas attiecības ir ideālas tieši tā, kā viņš solīja. Pastāvīgā pareizrakstības atgūšana ne tikai atgriezīs mīļoto, bet arī atkal iedegs jūsu mīļotāju jūtas, lai jūs būtu pēc iespējas laimīgāki ar šo personu. Mans vīrietis tagad izturas pret mani kā pret karalieni un vienmēr saka, ka mīl mani visu laiku. Ja jūs pārdzīvojat grūtības attiecībās un jums nepieciešama steidzama palīdzība. WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 VAI e -pasts: drwalespellhome@gmail.com

  AtbildētDzēst
 45. Es esmu ļoti pateicīgs DR WALE, ka atveda savu vīru, kurš mani pameta citas sievietes dēļ, tajā brīdī, kad mans vīrs mani pameta, es domāju, ka esmu pazaudējis visu, līdz mans draugs man iedeva DR WALE, WhatsApp kontaktu, es viņam nosūtīju ziņu un pateicu viņam sāpes, ko es pārdzīvoju, tāpēc viņš man teica, ka viss būs kārtībā, ja man būs ticība un ticēšu viņam, ka burvestība noteikti noderēs man un mans vīrs noteikti atgriezīsies mājās, un viņš man teica, ko darīt dari, tāpēc šīs lietas tika paveiktas dažu dienu laikā, vēlāk mans vīrs atgriezās mājās, lūdzot man piedošanu, esmu tik laimīgs un pateicīgs DR WALE, ja jums nepieciešama DR WALE palīdzība, varat viņu pastāvīgi uzturēt: WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 VAI E -pasts: drwalespellhome@gmail.com

  AtbildētDzēst
 46. Es esmu šeit, lai dalītos liecībā par to, kā DR WALE man palīdzēja. Pēc divu gadu attiecībām ar manu draugu viņš pēkšņi mainījās un pārstāja regulāri sazināties ar mani, viņš nāca klajā ar attaisnojumiem, ka mani neredz visu laiku. Viņš pārstāja atbildēt uz maniem zvaniem un manām sms, un viņš pārstāja mani regulāri redzēt. Pēc tam es vairākas reizes sāku viņu ķert ar dažādām meitenēm, bet katru reizi viņš teica, ka mīl mani un ka viņam vajadzīgs laiks, lai padomātu par mūsu attiecībām. Bet nevaru pārtraukt domāt par viņu, tāpēc es nolēmu doties tiešsaistē, un es redzēju tik daudz labu runu par šo burvestību, ko sauc par DR WALE, un es sazinos ar viņu un izskaidroju viņam savas problēmas. Viņš uzmeta man mīlestības burvestību, kuru es izmantoju, un dažu dienu laikā mans draugs atgriezās pie manis un sāka ar mani regulāri sazināties, un mēs pēc dažiem mēnešiem pārcēlāmies uz dzīvi kopā, un viņš man bija atvērtāks nekā iepriekš, un viņš sāka vairāk laika pavadīt kopā ar mani. es nekā viņa draugi. Mēs beidzot apprecējāmies, un tagad esam laimīgi precējušies 3 gadus ar dēlu. Kopš DR WALE man palīdzēja, mans partneris ir ļoti stabils, uzticīgs un tuvāks man nekā iepriekš. Varat arī sazināties ar šo pareizrakstības ritentiņu un izlabot savas attiecības. Kontaktpersona: WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 VAI E -pasts: drwalespellhome@gmail.com

  AtbildētDzēst
 47. Es dalos šajā liecībā partneriem, kuri cieš viņu attiecībās, jo pastāv ilgstošs risinājums. Mans vīrs atstāja mani un mūsu četrus bērnus uz citu sievieti uz diviem gadiem. Es centos būt stiprs tikai saviem bērniem, bet es nevarēju savaldīt sāpes, kas moka manu sirdi. Es biju ievainots un apjucis. Man bija vajadzīga palīdzība, tāpēc es veicu izpēti internetā un atradu vietni, kur ieraudzīju, ka DR WALE ir pareizrakstības ritentiņš, kurš dažu stundu laikā var palīdzēt atgūt daudzus mīļotājus. Es ar viņu sazinājos, un viņš veica īpašu lūgšanu un burvestības es. Man par pārsteigumu, pēc dažām dienām mans vīrs atgriezās mājās. Tā mēs atkal apvienojāmies, un ģimenē valdīja daudz mīlestības, prieka un miera. Jūs varat arī sazināties ar DR WALE, spēcīgu pareizrakstības meklētāju, lai meklētu risinājumus. WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 VAI e -pasts: drwalespellhome@gmail.com

  AtbildētDzēst
 48. Labdien, Vai jums ir nepatikšanas jūsu biznesā, Laulība, Vai jums ir kādi veselības izaicinājumi, kas šķiet neiespējami? Es biju tāds pats kā tu, kurš bija ļoti apjucis par dzīvi, bet šeit mani svin, mana laulība un bizness ir veiksmīgs, un mana veselība ir labā stāvoklī. Nav nekā tāda, ko es darītu, ka neklājas labi. Sazinieties ar DR WALE, viņam ir risinājums visām garīgajām un medicīniskajām problēmām. Viņš var izārstēt jūs no jebkuras slimības un salauzt jebkuru burvestību.
  Sazinieties ar garīgumu, sniedzot tālāk norādīto informāciju: WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 VAI
  E-pasts: drwalespellhome@gmail.com

  AtbildētDzēst