2019. gada 21. janv.

Izbaudīsim Maijas Šuļgas darbu izstādi!


Publicēts:
http://www.kraslavasvestis.lv/zinas/article/3/izbaudisim-maijas-sulgas-darbu-izstadi.html17. janvārī Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā atklāta Krāslavas Mākslas skolas pedagoģes, profesionālas mākslinieces Maijas Šuļgas radošo darbu izstāde, kurā var apskatāma grafika un akvareļi, kā arī Maijas darinātās lelles, bižutērija, batika, citi rokdarbi.
 
Mākslas cienītāju apmeklēto pasākumu atklāja bibliotēkas direktore Valentīna Magidas: „Nevaram nosodīt cilvēkus, kuriem nepatīk māksla, tomēr ļoti daudziem tā patīk. Jo mākslas būtība ir tāda, ka cilvēks spēj izpaust visas savas sajūtas, visas savas domas. Tās varbūt kādreiz nevar izlikt uz papīra, bet zīmējot un radot cilvēks pozicionē savas domas un savas sajūtas. Mākslu varam apbrīnot par to, ka tai nav robežu un tā var sevi arī parādīt ļoti vienkārši un tajā paša laikā - ļoti skaisti. Mākslas skolas pedagoģe Maija Šuļga piekrita rīkot savu darbu izstādi mūsu bibliotēkā, kas šeit būs apskatāma vismaz mēnesi. Saka, ka radošs cilvēks vienmēr rada kaut ko jaunu un tiešām tā ir!”

Mākslinieci ar izstādes atklāšanu sveica kolēģi un citi mākslas cienītāji, kuri bija ieradušies uz atklāšanas pasākumu. Krāslavas mūzikas skolas bērni izpildīja vairākas sirsnīgas dziesmas.
 
Maija pastāstīja, ka viņas radošā darbība sadalās tādos kā posmos: ziemā zīmē maz, bet taisa ļoti daudz dažādas rotas. Ar zīmēšanu, zīda apgleznošanu viņa vairāk nodarbojas pavasarī. Savukārt vasarā, kad ir vairāk laika - ar vaska batiku.
 
Maija: „Šos grafikas un akvareļu darbus man tuvākie cilvēki, draugi jau ir redzējuši, bet ceru, ka varbūt kāds no bibliotēkas apmeklētājiem arī sev kaut ko interesantu ieraudzīs. Man nav žēl parādīt citiem to, ko es protu.”

Juris Roga,
autora foto

                                                                    Fotogalerija
 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru