2020. gada 17. marts

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2019 rezultāti

Avots:
http://www.kraslavasvestis.lv/zinas/article/3/bernu-jauniesu-un-vecaku-zurijas-2019-rezultati.htmlŠogad LNB lasīšanas veicināšanas programmai „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” aprit jau 20. gads. Visus šos gadus programma nodrošināja piekļuvi interesantai lasāmvielai it visur, kur ir bērni, un iesaistīja priekpilnā sacensībā jaunos lasītājus, lai noteiktu gada populārākās grāmatas pasaulē.

Programmas statistika liecina, ka 2019. gadā žūrijā un lasīšanas maratonā ir piedalījušies 17219 lasītāji 654 bibliotēkās, tajā skaitā arī 350 lasītāji 14 Dagdas un Krāslavas novada bibliotēkās, Ezernieku vidusskolas un Poļu pamatskolas bibliotēkās. Visiem lasīšanas veicināšanas dalībniekiem – skolēniem, skolotājām un vecākiem - sagatavotas LNB un KNCB pateicības un dāvaniņas par aktīvu dalību „Bērnu/Jauniešu/Vecāku žūrijā 2019”.

Sakarā ar Lasīšanas svētku atcelšanu lasītāju sumināšana atlikta uz nenoteiktu laiku.
Par „Lieliem lasīšanas svētkiem” un Top 3 BJVŽ 2019 grāmatām visās vecuma grupās lasi Silvijas Tretjakovas LNB BLC vadītājas rakstā „GRĀMATU VĒRTĒŠANĀ IESAISTĪJUŠIES 17219 LASĪTĀJI…”

http://www.bibliotekakraslava.lv/bernu-lit-nodala/lsitprieka-vestnesi-2020?pp=

Skaties arī  https://makonis.lnb.lv/index.php/s/wd0HNpElXhsmKSn

Paldies visiem, kas palīdz bērniem un jauniešiem apjaust lasīšanas nozīmi, gūt prieku no sarunām par grāmatām.

Uz tikšanos visiem drošā un veselīgā vidē!

Viktorija Urbanoviča, KNCB BLN vadītāja

 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru