2021. gada 21. janv.

Spēle „Kļūšu par profesionāli”

 Avots:

http://www.kraslavasvestis.lv/zinas/browse/1/article/3/spele-klusu-par-profesionali.htmlKrāslavas novada Centrālā bibliotēka aicina izmantot iespēju iesaistīt skolēnus izglītojošā spēlē par profesiju izzināšanu, saite šeit.

„Spēle ir paredzēta jaunāko klašu bērniem, tāpēc tā ir spilgta, krāsaina un to papildina dažādi skaņu efekti. Tajā var satikties ar 37 dažādu profesiju pārstāvjiem viņu darba vidē: dialogos noskaidrot profesijā nepieciešamās prasmes, zināšanas un veicamos pienākumus, un ar aizraujošu mini spēļu palīdzību pierādīt savu veiklību un atjautību. Spēlējot var pārdomāt, vai spēlētājam pašam piemīt attiecīgajam profesionālim vajadzīgās īpašības. „ParProf” iespējams spēlēt gan datorā, gan mobilajā tālrunī vai tā tīmekļa lietotnes formātā, saglabājot telefonā vai datorā bez nepieciešamības to lejuplādēt. Spēli var izmantot patstāvīgi vai kopā ar karjeras konsultantu, skolotāju vai vecākiem, pētot instrukcijas, atlasot profesijas un pārrunājot rezultātus,” raksta Dženija Dzirkale-Maļavkina, LNB Kompetenču attīstības centra mācību koordinētāja.

27. janvārī plkst. 14.00-15.00 „Zoom” platformā notiks spēles prezentācija, kurā būs plašāka informācija par spēles izstrādi un lietošanu. 

Pasākumu aicināti apmeklēt karjeras speciālisti, pašvaldību izglītības speciālisti, jaunāko klašu audzinātāji, metodiķi, kā arī tie karjeras konsultanti, kuriem nebija iespēja aprobēt spēli, un citi interesenti. Vebināra dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām reģistrēties pasākumam tiešsaistē. Reģistrētie dalībnieki saņems uzaicinājumus uz pasākumu „Zoom” platformā. Pēc pasākuma būs pieejams ieraksts VIAA youtube kontā

Publicēšanai sagatavoja KNCB BLN vadītāja Viktorija Urbanoviča

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru