2022. gada 29. apr.

Tikšanās ar žurnālistu Ansi Bogustovu

 Avots:

http://www.kraslavasvestis.lv/zinas/article/3/tiksanas-ar-zurnalistu-ansi-bogustovu.htmlTuvojoties Eiropas dienai un Eiropas eksāmenam, Krāslavas novada Centrālā bibliotēka sadarbībā ar ES māju projekta „Europe Direct Austrumlatgalē” ietvaros 25. aprīlī organizēja tikšanos ar žurnālistu Ansi Bogustovu.

Tikšanās mērķis - spodrināt savas zināšanas un izpratni par mums Eiropas Savienībā, par līdzdalību, vienotību un solidaritāti, par Eiropas Savienības prioritātēm un demokrātiju. 

Ansis Bogustovs ir Latvijas televīzijas un radio žurnālists, pasākumu moderators, „3x3” nometņu rīkotājs, vēstures skolotājs programmā „Mācībspēks”, ir pabijis pasaules karstākajos punktos, karaļu pilīs, dzīvojis Beļģijā, regulāri ticies ar dažādu valstu prezidentiem un ārzemju latviešiem.

Sarunas „22 jautājumi par ES 2022. gadā” laikā viņš mudināja Latvijas iedzīvotājus, īpaši skolēnus, būt zinošiem un kompetentiem jautājumos par Eiropas Savienības (ES) aktualitātēm un citiem nozīmīgiem tematiem, īpaši šajā laikā, par konfliktiem pasaulē un karu Ukrainā.

Katram no 22 jautājumiem tika sniegtas atbildes un ietvertas aktīvas līdzdalības metodes no auditorijas, bija iespēja uzdot savus jautājumus, sarunāties, kā arī noslēgumā – zināšanu pārbaude un balvas.

Valentīna Magidas,
Krāslavas novada Centrālās bibliotēkas direktore


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru