2020. gada 9. apr.

Virtuālie svētki jaunajiem lasītājiem


Avots:
http://www.kraslavasvestis.lv/zinas/article/3/virtualie-svetki-jaunajiem-lasitajiem.html

 
 
Šogad LNB lasīšanas veicināšanas programmai „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” aprit jau 20. gads. Tās mērķis ir - nodrošināt piekļuvi interesantai lasāmvielai it visur, kur ir bērni, un iesaistīt priekpilnā sacensībā jaunos lasītājus. Krāslavas un Dagdas novadu skolu un bibliotēku lasītāji šos visus gadus aktīvi darbojās projektā.

Krāslavas novada Centrālā bibliotēka ar prieku pateicas visiem projekta dalībniekiem. Mums ir izveidojusies skaista tradīcija – projekta noslēgumā rīkot Lasīšanas svētkus Krāslavā visiem žūrijas ekspertiem, centīgiem lasītājiem un arī bibliotēkas draugiem. Arī šogad 8. Lasīšanas svētkos Krāslavas NC bibliotēka vēlējās pateikties Dagdas un Krāslavas novada lasītājiem par paveikto, par katra lasītāja izaugsmi.

Covid-19 radītās krīzes dēļ nesanāca. Bet mēs varam sadarboties virtuāli. Dāvinām jums prezentāciju, kurā pateicamies visiem dalībniekiem par lasīšanas veicināšanas atbalstu, par sadarbību ar bibliotēkām.

Krāslavā paredzēto Lasīšanas svētku saturu vari noskatīties KNCB tīmekļvietnē http://www.bibliotekakraslava.lv/aktualitates/8lasisanas-svetki-kraslava?pp=

Prezentāciju „8. LASĪŠANAS SVĒTKI KRĀSLAVĀ” (2020) var lejupielādēt šeit (Microsoft PowerPoint fails - 124 mb). Visi prezentācijā minētie lasīšanas veicināšanas programmas „BJVŽ 2019” dalībnieki ir aicināti saņemt balviņas un pateicības Krāslavas NC bibliotēkā darba dienās no plkst. 11.00 līdz plkst. 17.00, iepriekš piesakoties pa tālruni 65681101 vai 65623572.

Tas, kurš daudz lasa, neslimos!

Viktorija Urbanoviča,
KNCB BLN vadītāja

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru