2020. gada 9. apr.

Zīmējumu konkursa „Ak, šie kaķi!” rezultāti


Avots:
http://www.kraslavasvestis.lv/zinas/article/3/zimejumu-konkursa-ak-sie-kaki-rezultati.htmlAk, šie burvīgie un neparastie kaķi! Kaķis vienmēr prot pārsteigt. Tas, kas citai nevienai dzīvai radībai nav pa spēkam vai šķiet neērti, kaķiem ir tīrais nieks un pat bauda. Viņš var gulēt visneiedomājamākās vietās, jūtoties ērti gan trauslā koka zarā, gan mazā kastītē, gan uz trepju margām, murrāt, pieglausties pie kājām un šņākt nepatikā.
 
Kaķi ir vispopulārākie dzīvnieki pasaulē. Ir pagājuši vismaz četri tūkstoši gadu, kopš kaķi pirmo reizi ienākuši cilvēka mājās un, visticamāk, tādēļ, lai ķertu žurkas un peles. Mūsdienās kaķus lielākoties tur kā mājdzīvniekus un cilvēku kompanjonus. Cilvēki visā pasaulē mīl kaķus tādēļ, ka tie ir skaisti, maigi, pūkaini un mīloši.

Gatavojoties Vispasaules kaķu dienai martā, Krāslavas novada Centrālā bibliotēka izsludināja bērnu zīmējumu konkursu „Ak, šie kaķi!”. Pasākumā piedalījās negaidīti liels skaits dažāda vecuma bērnu. Tika iesniegti 118 zīmējumi no Krāslavas pamatskolas, Varavīksnes vidusskolas, Krāslavas Valsts ģimnāzijas, grāfu Plāteru Poļu pamatskolas, PII „Pienenīte”, BJC kluba „Saulessvece”, kā arī individuālie zīmētāji.  Paldies visiem pedagogiem, kas palīdzēja un iedvesmoja audzēkņus zīmēt un rādīt savus darbiņus!

Apkopojot interneta skatītāju balsojumu (kuru bija 400) un pievienojot žūrijas komisijas vērtējumu, tika noteikti 5 labākie autori. Tie ir Raivis Marcinkevičs, Samanta Prikšāne, Karīna Prudņikova, Laura Mežiņa un Laura Mihejeva.

Pateicības balviņas var saņemt Centrālajā bibliotēkā, piezvanot pa tālr. 65681100
 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru