2018. gada 20. apr.

Mīļajai pilsētai


Avots:
http://www.kraslavasvestis.lv/zinas/article/3/milajai-pilsetai.html

Pievienots: 19.04.2018
 
Šonedēļ Krāslava svin 95. dzimšanas dienu, tālab 18. aprīlī Krāslavas novada Centrālajā bibliotēkā atklāta izstāde „Kontrasti”, kurā melnbaltie foto portreti no izstādes „Sirds Krāslavieši” (fotoklubs „Zibsnis”) savijas ar Birutas Metlovas darinātām puķēm.

Metlovas kundze nevarēja būt klāt pasākumā, taču visi apmeklētāji vēl mēnesi varēs aplūkot un novērtēt viņas košās, dekoratīvās puķes. Savukārt fotoklubs „Zibsnis” gan bija pārstāvēts - Gunta Ahromkina un Inga Pudnika pastāstīja par to, kā tapa šī 18 portretu izstāde, kurā par modeļiem tika uzaicināti Krāslavas čaklie un strādīgie cilvēki. Tā kā ne visi klātesošie atpazina fotogrāfijās redzamās personas, tad Gunta un Inga dažos vārdos pastāstīja par katru modeli, kā arī izstāstīja interesantākās epizodes no fotosesijām. No lasītavā esošajiem ļaudīm izskanēja arī daži jautājumi, uz kuriem viņi saņēma izsmeļošas atbildes.

Jāatzīmē, ka izstāde „SirdsKrāslavieši” debitēja Krāslavas Kultūras nama foajē, un Centrālā bibliotēka tai jau ir otrā pieturvieta, bet, cerams, ne pēdējā. Fotokluba „Zibsnis” meitenes pastāstīja arī to, ka galu galā izstādes darbus tomēr plānots izpārdot, tamdēļ – nepalaidiet garām iespēju apmeklēt izstādi, kas Centrālajā bibliotēkā būs apskatāma aptuveni līdz maija vidum.

Juris Roga,
autora foto
 
 
 
 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru