2019. gada 13. marts

Krāslavas novada centrālā bibliotēka piecu labāko bibliotēku skaitā valstī

Publicēts:
http://www.kraslavasvestis.lv/zinas/article/3/kraslavas-novada-centrala-biblioteka-piecu-labako-biblioteku-skaita-valsti.html

 
Sestdien, 9. martā Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Ziedoņa zālē norisinājās ikgadējie “Lielie lasīšanas svētki” – LR Kultūras ministrijas finansētās lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2018” noslēguma un apbalvošanas pasākums.
 
Sarīkojumā piedalījās ap 700 žūrijas bibliotēku delegāti – bērni, jaunieši un pieaugušie, kuri ieradās Rīgā no visiem Latvijas novadiem. Priekpilnā gaisotnē, kur katrs juta līdzi “savai grāmatai”, tika sveikti aizvadītā gada populārāko grāmatu autori , ilustratori, tulkotāji, izdevēji.

  Sveikti, kā ierasts, tika arī aktīvākie vecāki – “Lasīšanas vēstneses” un “Tēvu kampaņas” loterijas izlozes uzvarētāji, kā arī apbalvotas aktīvākās bibliotekas, kas ar izdomu un radošām idejām palīdz bērnus un jauniešus iesaistīt aktuālas literatūras lasīšanā, aicina dalīties savos iespaidos, lai visi varētu gūt lasītprieku.

     Krāslavas novada centrālā bibliotēka bija 5 labāko publisko bibliotēku skaitā un saņēma Latvijas Nacionālās bibliotēkas Pateicību nominācijā “ Izcilnieki” . Dāvanā – izzinošo spēli par Latvijas apceļošanu “ Šurpu turpu”  un grāmatu “Tik grūti ir būt latvietim”.
  Paldies bērnu literatūras nodaļas darbiniekiem par ieguldīto darbu jaunās paaudzes iesaistīšanā lasīšanā! Tiekamies 7. Lielajos Lasīšanas svētkos Krāslavā 14.martā plkst.13.00 Krāslavas kultūras namā.

 Krāslavas novada centrālās bibliotēkas direktore  Valentīna Magidas

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru