2018. gada 14. marts

Lasīšanas vēstnesis 2017 Latgales reģionā - Olga Podjava!


Publicēts:
http://www.kraslavasvestis.lv/zinas/article/3/lasisanas-vestnesis-2017-latgales-regiona-olga-podjava.html

 

10. martā Lielajos lasīšanas svētkos Rīgā par Lasīšanas vēstnesi - 2017 Latgales reģionā tika nominēta Olga Podjava. Par iniciatīvu un ieguldīto darbu lasīšanas veicināšanas programmā „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2017” Olga saņēma pateicību un īpašu jaunāko grāmatu dāvinājumu, ko sarūpēja Latvijas izdevniecības.

Olga ar savu mīlestību pret grāmatu un lasīšanu ir spējusi aizraut un iesaistīt lasīšanā visus ģimenes locekļus - vīru un astoņus talantīgus bērnus. Viņa sacīja: „Ģimenē mēs abi ar vīru lasām un cenšamies lasīšanas atklāsmes prieku nodot bērniem, lai attīstītos viņu fantāzija, paplašinātos pasaules uzskats. Mācām, ka no lasīšanas būs atkarīgs bērna dzīvesveids un arī labklājība kopumā. Es vienmēr atrodu laiku, lai izlasītu kaut dažas lappuses dienā, ja kaut kur braucu vai gaidu, grāmata vienmēr ir man līdzās.”
 
Par vislielāko brīnumu Olga uzskata mirkļus, kad bērns, liekot burtiņu pie burtiņa, zilbīti pie zilbītes, sāk lasīt pats, lai vēlāk gremdētos plašajā grāmatu pasaulē.
 
Pēc dāvanas uz Latvijas Nacionālo bibliotēku Olga devās ar savu atbalsta grupu - četrām meitām Juliānu, Bernadettu, Terēzu un Faustīnu. Meitas no sirds priecājās par māmiņas sasniegumu.
  

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru