2023. gada 6. jūn.

Par Dāvidu

 Avots:

http://www.kraslavasvestis.lv/zinas/browse/6/article/3/par-davidu.html

Krāslavas novada Centrālā bibliotēka aicina apskatīt Dāvida Babrovska burvīgu zīmējumu izstādi ,,Pasaku mistērijā”.

Dāvids mācījās  Krāslavas ģimnāzijā, absolvēja  Daugavpils Universitāti, strādāja par datorzinību skolotāju Varavīksnes vidusskolā. Šobrīd strādā par programmēšanas un datorzinību  pasniedzēju Daugavpili.

Jau skolā Dāvidam patika matemātika, informātika, vizuālā māksla. Un vēl – Dāvids ar aizrautību lasa zinātnisko fantastiku!

Dāvids Babrovskis saka: ,,Man patīk manis izvēlētā profesija”. Augstākā matemātika liek pasvīst un pārbauda tavu profesijas izvēli.

Dāvids demonstrē audzēkņiem savus darbus programmēšanā – spēles, uzdevumus, labirintus, angļu valodas testus u.c. Jaunieši ar aizrautību piedalās aktivitātēs un bieži uzdod jautājumu: - Vai sarežģīti mācīties IT? Uz ko Dāvids atbild: - Ja ir griba un neatlaidība – var visu!

Visiem izstādes apmeklētājiem ļoti patīk Dāvida zīmējumi. Atsauksmju kladē savos iespaidos dalās gan skolotāji, gan bibliotekāri un  bibliotēkas apmeklētāji, pirmskolu un vispārējo izglītības iestāžu audzēkņi. Viena no visbiežāk minētajām atziņām ir tāda, ka Dāvidam novēlē ilustrēt bērnu grāmatas, jo tās noteikti sagādās baudu lieliem un maziem lasītājiem.

Talantīga cilvēka roku pats Dievs vada. Lai Dāvida iedvesma radīt Skaistumu aug plašumā!

Viktorija Urbanoviča,
Krāslavas novada Centrālās bibliotēkas
Bērnu literatūras nodaļas vadītāja
Jurija Rogas foto
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru